Rozbudowany czat na stronę

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
IaneShine

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lis 2019, o 21:45

Rozbudowany czat na stronę

przez IaneShine » 6 lis 2019, o 22:17

Szukam najlepiej darmowej wtyczki czatu na stronę, w chwili obecnej używam VIse Chat Wersja darmowa ma swoje minusy. Niestety większość czatów służy sklepom, sa to live czaty a ja potrzebuje zwykłej wersji czatu. Z racji tego ze czat służy ludziom do pogaduszek na bieżąco szukam alternatywy która pozwoliłaby im na lepsze porozumiewanie się.
Czat powinien się sam odświeżać, mieć listę użytkowników online, możliwość dodawania w rozmowach emotek/obrazków, mile widziane możliwości bezpośredniego zwracania się do danej osoby po przez klniecie w nick.
Strona wcześniej stała na PHP Fusion oferuje wiele tego typu wtyczek niestety Wordpress stał się lepsza alternatywą jednak brakuje tu choćby własnie takiego czatu. Dopuszczam także opcje płatnej wtyczki, ale musi ona posiadać przynajmniej rzeczy wymienione wyżej.

Kolosowsky
Świeżak

Reputacja: 2 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54

Re: Rozbudowany czat na stronę

przez Kolosowsky » 9 lis 2019, o 11:40

Cześć, super wtyczka w wersji płatnej https://codecanyon.net/item/wordpress-c ... n/14052818 - miałem możliwość używania jej w jednym z projektów budowy strony społecznościowej i nie było z nią problemów.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce