Reset motywu

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
kaspi1104

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 sie 2018, o 15:48

Reset motywu

przez kaspi1104 » 24 sie 2018, o 09:52

Witam serdecznie, jako laik mam problem - namieszałam w ustawieniach menu strony. Usunęłam stronę, która odpowiadała za wyświetlanie wpisów na stronie głównej. Teraz niestety nijak nie mogę jej stworzyć, bo była narzucona przez motyw (a przynajmniej tak mi się wydaje - na drugiej ze stron w której używam tego samego motywu tak właśnie jest). Przez to, że namieszałam chcę go zresetować, bo do tej pory myślałam, że odinstalowanie i ponowne zainstalowani pomoże, jednak wszystkie wcześniejsze ustawienia pojawiają się na nowo. Bardzooo proszę o pomoc, jak mogę przywrócić cały motyw od początku, tak jakbym instalowała go pierwszy raz.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak

Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09

Re: Reset motywu

przez grzegorzkrk » 26 sie 2018, o 13:22

Jeśli edytowałeś tylko pliki, skopiuj przez FTP pliki z działającej strony i przenieś do tej, którą uszkodziłeś.
Pliki motywu znajdziesz w wp-content->themes->nazwa_szablonu

no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

Re: Reset motywu

przez bercik156 » 3 wrz 2018, o 00:39

Kaspi chyba chodzi bardziej o to że wgranie od nowa motywu czystego nic nie daje ;)

Kaspi napisz proszę co to jest za motyw.

Zobacz też czy jeśli tworzysz nową strone po prawej stronie w kolumnie nie mozesz wybrać jakiegoś predefiniowanego stylu strony :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D