Pytanie o tworzenie podstron

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
gutozaur

Reputacja: 0 pkt
Od: 25 lis 2016, o 10:57

Pytanie o tworzenie podstron

przez gutozaur » 1 gru 2016, o 10:52

Witam. Jestem totalnym laikiem i mam takie pytanie. Mam nadzieję że jasno to opiszę.
Ma na głównej stronie menu poziome i w nim założmy 10 zakładek. Pierwsza z nich to strona główna, dodałem ją jako własny link bo po kliknięciu w ten napis "strona główna ma przenosić oczywiście na stronę główną" i dalo się to zrobić tylko jako włany link bo inaczej worpress dodaje po linku index i dopiero wtedy odnosnik podstrony. Teraz moj problem polega na tym ze pozostałe podstrony chcialbym zeby mialy adres www.mojadomena.pl/kontakt itd i tak mam bo dodałem te zakładki do menu jako własne odnośniki tylko że jak kliknie w nie na stronie to takiej strony nie ma i nie mam jak tworzyć treści w tych zakładkach. Żeby to działało to muszę to dodać "normalnie" czyli jako stronę ale wtedy link wygląda tak www.mojadomena.pl/index.php/kontakt. Jak to zrobić żeby link był taki jak trzeba bez tego index.php ale żeby normalnie była tam podstrona żebym mógł coś tam tworzyć?