Pytanie o możliwość "kart (?)", "zakładek (?)"

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
Kaktoos

Reputacja: 0 pkt
Od: 30 wrz 2016, o 21:22

Pytanie o możliwość "kart (?)", "zakładek (?)"

przez Kaktoos » 30 wrz 2016, o 21:35

Witam, od niedawna zacząłem zabawę z Wordpressem, który bardzo mi się spodobał.
Potrzebuję jednak wykonać pewną rzecz, a nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać lub jakiejś frazy szukać w internecie. :(
Chodzi o to, że chciałbym do mojej strony dodać możliwość zakładek lub kart, nie wiem w sumie jak to nazwać, dlatego dołączam zdjęcie (zrobione na pierwszej stronie, na której znalazłem daną rzecz, ale nie jest ona chyba programowana w Wordpressie):
http://screenshot.sh/odUqfjQxcDBaU
Nie wiem, czy jest to możliwe w Wordpressie, stąd moje pytanie czy i ewentualnie jak się za to zabrać, jeśli nie jest to możliwe, to ucieszyłbym się gdyby ktoś podzielił się pomysłem jak rozwiązać mój problem, ogólny zamysł jest taki, że chciałbym to dodać aby jedną stronę w moim serwisie dodać w kilku wersjach językowych, po prostu strona byłaby jedna a w każdej z kart byłaby wpisana ta sama treść tylko w innych językach. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to będę ogromnie wdzięczny.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam :)

no avatar
octamediator

Reputacja: 0 pkt
Od: 19 wrz 2016, o 16:59

Re: Pytanie o możliwość "kart (?)", "zakładek (?)"

przez octamediator » 3 paź 2016, o 16:14

Nie ma znaczenia czy to jest wordpress czy inny cms, jeżeli te te zakładki mają być np głównym menu to trzeba im nadać odpowiednie style - to tylko zwykłe linki z odpowiednimi stylami.

Jeżeli chcesz mieć coś takiego w obrębie jednej podstrony to tutaj jest małe zestawienie takich rozwiązań:

Kod: Zaznacz cały
http://www.hongkiat.com/blog/50-nice-clean-css-tab-based-navigation-scripts/