Pytanie będę miał kto pomóc by chciał.

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
holender

Reputacja: 0 pkt
Od: 24 paź 2019, o 12:08

Pytanie będę miał kto pomóc by chciał.

przez holender » 24 paź 2019, o 12:17

Dzień dobry, a mianowicie szukam platformy w formie strony internetowej dla pracowników około 100 os.
Główne założenie platformy to monitorowanie ilości sprzedaży poszczególnych produktów branża kosmetyczna. Chodzi mi o to aby każdy pracownik miał po zalogowaniu na stronie internetowej czy też platformy. Wgląd w realizację planu. Czytałem że można coś takiego zrobić w CMS Woordpress. Oczywiście potrzebuję tą stronę modyfikować w prosty sposób. Czy jest możliwość zbudowania takiej platformy z gotowych szablonów bądź trzeba się zająć stroną w sposób bardziej profesjonalny.

Nikogo nie chcę urazić swoim być może prymitywnym prostym bądź nawet dla niektórych głupim pytanie. Ale kto pytam nie błądzi.

Dziękuję z góry za pomoc.

Kolosowsky
Świeżak

Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54

Re: Pytanie będę miał kto pomóc by chciał.

przez Kolosowsky » 26 paź 2019, o 12:44

Cześć. Jasne, że można zrobić coś takiego z wykorzystaniem WordPress, ale jest to sztuka dla sztuki.. Czy są gotowe rozwiązania, o których mówisz dla WordPress - raczej nie. Dużo bardziej optymalnym rozwiązaniem będzie stworzenie własnej platformy od podstaw w oparciu np. o framework php - Laravel czy Cake.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce