Przeciążony serwer na domenie i problem z instalacją offline

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
krystian.warda@gmail.com

Reputacja: 0 pkt
Od: 14 lis 2020, o 19:06

Przeciążony serwer na domenie i problem z instalacją offline

przez krystian.warda@gmail.com » 14 lis 2020, o 19:13

Cześć,

ostatnio pracowałem sporo nad swoją stroną internetową, którą ulokowałem na jednej z polskim domen. Po tygodniu domena została zablokowana, ponieważ wg administratora używałem za dużo mocy procesora.

Serwer został zablokowany i muszę teraz wymyślić jak zrezygnować z obciążających stronę elementów w trybie offline.

Kiedy próbowałem zainstalować stronę offline poprzez wampserver wyskoczyły mi poniższe błędy (załącznik). Raport ma bardzo dużo błędów. Wkleiłem tylko pierwszy.

Prosiłbym o radę co do instalacji strony offline w celu jej edycji oraz podpowiedź co do wadliwych ustawień strony które nadmiernie obciążają serwer na domenie.

Pozdrawiam,
Krystian
Załączniki
raport.JPG
raport.JPG (249.12 KiB) Przeglądane 178 razy

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Przeciążony serwer na domenie i problem z instalacją off

przez baltrek » 14 lis 2020, o 20:56

Hmm przede wszystkim to musisz wiedzieć co obciąża ten procesor. Oni ci powinni napisać co jest powodem wtedy można myśleć jak to rozwiązać. Możliwe że coś zaatakowało stronę i to pożera procesor bo generalnie jeżeli wszystko jest w porządku to wordpress i nawet masa wtyczek nie powinny spowodować przekroczenia limitów. Chyba że to jakiś dziwny niszowy hosting

Co do instalacji na wamp zerknij tutaj czy wszytsko zrobiłeś jak trzeba
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-install-wordpress-on-your-windows-computer-using-wamp/