proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 10 wrz 2013, o 00:10

Po pierwsze czcionka poprawiona. Jest dobrze. W końcu.
Po drugie jest tylko jeden szablon Mati. Empatia.
Po trzecie, znowu jakiś wał, przy moim ostatnim wpisie, o ogórkach, jak sprawdzisz pod galerią jest dużo miejsca do komentarzy. Próbowałem wszystkiego i nie mogę tego usunąć. Zawsze coś!
Po trzecie już podaję listę wtyczek :
Add Link to Facebook
Admin Menu Editor
Akismet
All in one Favicon
All In One SEO Pack
Captcha
CommentLuv
Easy FancyBox
Facebook
Google Analytics Dashboard for WP
Google XML Sitemaps
Hupso Share Buttons for Twitter, Facebook & Google+
Jetpack by WordPress.com
Jetpack Post Views
my beautiful tubes
NewStatPress
NextGEN Gallery by Photocrati
Nice YouTube Lite
Page Layout Builder
Post Views Stats
Simple Social Icons
Smart Youtube PRO
Social
Subscribe To Comments
Theme-Check
TinyMCE Advanced
Tumblr Importer
Twitter Tools
Ultimate TinyMCE
WordPress SEO
Wordpress Video Plugin
WP Google Fonts
WP to Twitter
WP Video Lightbox
Oczywiście nie wszystkie są uruchomione, bo by się kopały ze sobą.
Captcha mam wyłączone, bo moim komentatorom nie spodobało się, że muszą liczyć przed komentarzem. ;)
I co myślisz Mati o tych wtyczkach?
Jeśli to nie wtyczka to nie wiem, czemu ten błąd 500. Ale i tak chyba przejdę do zenbox. Nie mogę być więźniem Wordpress.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez DMati » 11 wrz 2013, o 13:49

przy moim ostatnim wpisie, o ogórkach, jak sprawdzisz pod galerią jest dużo miejsca do komentarzy. Próbowałem wszystkiego i nie mogę tego usunąć.


Ja tam widzę nawalone w cholerę pustych linii:

Obrazek

Edytuj wpis i usuń, najlepiej nie w edytorze wizualnym tylko w zakładce HTML.

=======

Captcha mam wyłączone, bo moim komentatorom nie spodobało się, że muszą liczyć przed komentarzem.


Po co Ci Captcha jak masz Akismet? Chyba, że akismet wyłączony albo brak klucza.

========

Post Views Stats i Jetpack Post Views - te wtyczki mogą być problematyczne przy większym ruchu, jedna notuje odsłony i zapisuje do bazy, druga pobiera odsłony i zapisuje w bazie - obie przy dużej ilości wpisów i większym ruchu będą potrzebować zasoby - to tak BTW.

========

Prawie wszystkie użytkowałem i nie pamiętam problemów. Także jedynie co pomoże to logi serwera i/lub włączanie po kolei i test. Inaczej to takie wróżenie.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 14 wrz 2013, o 21:19

Zrobię jak napisałeś Mati. A te puste linie usunąłem.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 21 wrz 2013, o 03:29

Hej Bracie,
Nadal walczę z wtyczkami. Ale wkrótce się uporam z tym ;) Oby. Piszę bo dzięki Tobie blog wygląda super, i teraz też piszę, abyś rzucił okiem na zmiany. Oby końcowe. Zmieniłem motyw na bardzo podobny. Zmieniłem, bo z tamtym miałem problem z czcionką na stronach, tytułach i jak pamiętasz przy komentarzach, właził tekst. Oceń, zobacz. I napisz. Dzięki.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 1 paź 2013, o 05:07

Witaj Matti
Po wielu próbach z wtyczkami i złością stało się coś co nie oganiam do końca. Gdy już straciłem nadzieję ,że pieprzony błąd 500 nie zniknie, dla siebie postanowiłem wyczyścić Google analitycs... Tzn. ten kod acces zresetowałem. I co? Ano błąd zniknął a ja odzyskałem dostęp do kokpitu! Czary jakieś? Wprawdzie mam jeszcze statystyki z jetpack, ale nie pomyślał bym, że to przez to ten błąd! Oczywiście nowego kody acces nie mogę złapać, bo tu teraz się pojawia błąd w Google. Choć nie napisane jaki to błąd.
Czyli, dostęp jest, brak Google analitycs, ale statystyki z jeta są. I chyba też są dobre, bo z tego co widzę dość miarodajne. Nie ma zawyżania i zaniżania odwiedzin. Ale najważniejsze, że teraz mogę w końcu zmienić hosting na zenbox bez myślenia co i jak!

Poprzednia strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron