proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez DMati » 3 wrz 2013, o 23:06

No i wizualnie klasa wyżej :)
mariolinux lubi ten wpis.

no avatar
MARCIN324
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 lip 2013, o 13:38

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez MARCIN324 » 4 wrz 2013, o 17:38

Zajrzałem teraz na stronkę i powiem że świetnie dla mnie wygląda super robota :)

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 5 wrz 2013, o 14:48

No muszę powiedzieć, że jest dobrze nawet bardzo ze stronką. Duża w tym zasługa Mati. Nakierował mnie na właściwe tory i zobaczył z boku co można poprawić. Teraz ważne żeby wpisy dawać interesujące ;)

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez DMati » 5 wrz 2013, o 20:41

Obrazek

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 6 wrz 2013, o 04:47

Prawda prawda Mati. Jak na "darmówkę" jest bardzo dobrze. A co sądzisz o tekstach? Jak możesz rzuć okiem i naskrob coś w tym temacie.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez DMati » 6 wrz 2013, o 10:51

Co do treści to chyba sam wiesz, że jest lepiej :)

PS zmień czcionkę, bo obecna PT Sans (?) nie obsługuje polskich znaków i niestety wygląda to jak pismo pokemonowe - wiesz jedna litera mniejsza, druga większa.

Przykładowo tam w zdaniu "Przecież można pisać..." ż i ć są większe niż reszta.

Jak to czcionka z Google Fonts to musisz dodać do niej latin extended a najlepiej zamień na lubianą przez większość czcionkę Helvetica.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 7 wrz 2013, o 04:22

Spoko zmienię czcionkę. Ale mam inny problem. I to już drugi raz na tym hostingu co mam.
500. That's an error.
The server could not process your request. That's all we know. To z Google
Sesja wygasła Taki błąd pojawia się. Mam zamiar zmienić laptopa i nie wiem jak to będzie, bo beż tego nie zaloguję się do kokpitu Wordpress żeby pisać. Już próbowałem. Jakiś błąd, raz pisałem do ludzi u których mam domenę, żeby sprawdzili i nie znaleźli nic. Niby wszytko ok. Nie wiem, może jak zmienię dostawce hostingu to naprawią to, ale na razie martwię się tym. Piszę, ale gdy wyloguję się z Wordpress to już się nie zaloguję. Kicha.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez DMati » 7 wrz 2013, o 10:26

Mam zamiar zmienić laptopa i nie wiem jak to będzie


Co ma piernik do wiatraka? Nie ważne czy to WordPress, Drupal czy Joomla, możesz pisać z laptopa numer 1, komentować z lapka numer 2 i resztę robić z tabletu.

Jakiś błąd, raz pisałem do ludzi u których mam domenę


Od domeny? Pytaj ludzi od hostingu, to host zajmuje się działaniem Twojej strony, domena to tylko adres.

500. That's an error.


Albo któraś wtyczka jest felerna, albo coś w skórce nie tak przy określonej akcji.

Mówisz, że jak się logujesz tak? To zrób tak. Otwórz wp-config.php tam na dole w define debug zmień false na true i zobacz co się wyświetli podczas logowania. Albo tak albo pytaj admina hostingu o sprawdzenie logów czy coś tam "widać".

PS co to za host?

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez mariolinux » 7 wrz 2013, o 22:54

Mam host w o12, a teraz myślę nad zenbox. Z zenboxu dali mi odpowiedź, że "Problem 500 wskazuj na przeciążenie serwera. Prawdopodobnie wysycają się zasoby konta - serwery są za słabe"
Trochę to śmierdzi mi reklamowaniem się, ale jesli to prawda to chętnie przejdę do nich. Z o12 nie dogadam się. Raz zobaczyli i nic nie znaleźli. Teraz będzie to samo. Żal. Ja nie jestem programistą i nie będę grzebał bo jeszcze coś zepsuję i cały blog pójdzie się j....ć. Choć backup robię regularnie, ale ile razy można mieć tego samego buga?
Z tym kompem to chodziło mi o to, że jak zmienię na inny to nawet z innego po zalogowaniu się z Wordpress i tak nie wejdę do kokpitu zarządzającego wpisami na blogu. Czyli problem skryptu albo serwery. Fakt, ze czytałem też o tym, ze może to być przez wtyczki, ale pytanie jakie i gdzie? Mam ich sporo, mam parę motywów zainstalowanych, ale od którego może być coś nie tak.. nie wiem. W zasadzie na tą chwilę jestem więźniem mojego laptopa. Bo gdy wylogują się z Wordpress, to już nie wejdę. Także ciągle muszę mieć mieć otwarty Wordpress na kompie.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: proszę o ocenę smakpodniebienia.pl

przez DMati » 8 wrz 2013, o 01:27

Fakt, ze czytałem też o tym, ze może to być przez wtyczki, ale pytanie jakie i gdzie?


Jakie, jakie ty mi powiedz jakie. Przecież ja i inni tu odwiedzający nie mają pojęcia jakie masz wtyczki zainstalowane.


Mam ich sporo, mam parę motywów zainstalowanych


W wordpressie tylko jeden motywa może być aktywny, chyba że stosujesz obejścia jak (skórka per ranga).

Aktywuj domyślną skórkę WordPressa - przetestuj logowanie

Drastyczne ale wejdź na stronę z wtyczkami, i wyłącz wszystkie wtyczki - przetestuj logowanie - jak będzie ok to włączaj po kolei wtyczki i testuj. Najlepiej w jednej przeglądarce odpal sobie logowanie a w drugiej stronę z wtyczkami.

Pamiętaj aby dla spokoju ducha, że coś nabroisz (usuniesz wtyczkę a ta dane z bazy - choć wordpressowe wtyczki na ogół po sobie nie sprzątają ;P) zrób sobie kopię bazy w phpMyAdmin (zakładka Export)

Poprzednia stronaNastępna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości