Programowanie w Wordpress - książka

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
Bloger
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lut 2013, o 15:58

Programowanie w Wordpress - książka

przez Bloger » 20 lut 2013, o 18:06

Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z Wordpressa o umiejętność tworzenia szablonów, wtyczek itp. i zastanawiam się nad kupnem tej pozycji Wtyczki do WordPressa. Programowanie dla profesjonalistów czy ktoś z Was miał styczność z tą książką? Wydaje się ciekawa, jednak cena również jest trochę wysoka.

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: Programowanie w Wordpress - książka

przez Lonsot » 21 lut 2013, o 17:28

Wiedza jest bezcenna więc ceną książki się nie przejmuj. Według mnie warto wydać te 90 zł na dobrą pozycję, która rozwinie Twoje umiejętności. Tak jak na stronie wydawnictwa napisał jeden użytkownik: "Jest to Biblia dla programistów Wordpressa." :)

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Programowanie w Wordpress - książka

przez Bessuchim » 24 lut 2013, o 14:44

Polecam w/w książkę. Na prawdę dużo przydatnych informacji. Może się wydawać, że niektóre są niepotrzebne, ale z czasem gdy staniemy się bardziej zaawansowanymi użytkownikami WP wszystko okaże się przydatne ;)
Co więcej później gdy już będziemy bardziej zaawansowani ta książka to będzie za mało :D

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Programowanie w Wordpress - książka

przez Fassescarde38 » 26 lut 2013, o 22:31

Obecnie uczę się z książki, którą podałeś i jest świetna. Co prawda nie jestem zielony z programowania, ale pisanie wtyczek pod WP było dla mnie czarną magią. Powoli zaczynam wszystko pojmować i idzie mi coraz lepiej ;)
Polecam!

no avatar
Bloger
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lut 2013, o 15:58

Re: Programowanie w Wordpress - książka

przez Bloger » 1 mar 2013, o 14:03

Dzięki za pomoc, jestem w sumie przekonany o tym że to bardzo dobra książka i najprawdopodobniej ją zakupię w najbliższym czasie jednak zastanawiam się również nad zakupem kursu Wordpress, który pod koniec tego miesiąca ma się ukazać na eduweb.pl, a ich kursy to świetny sposób na naukę ;)

no avatar
1Frum3
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Programowanie w Wordpress - książka

przez 1Frum3 » 3 mar 2013, o 13:16

O, nawet nie wiedziałem, że eduweb wydaje kurs do WP. Ogólnie wszystkie ich kursy stoją na bardzo wysokim poziomie i można się z nich wiele nauczyć ;) Będę musiał sprawdzić :D

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Programowanie w Wordpress - książka

przez Fassescarde38 » 3 mar 2013, o 16:38

Eduweb ma świetne kursy! Oglądałem kurs do programowania obiektowego w php i od razu wszystko pojąłem. Pan Grzesiek ze swoimi pracownikami robi naprawdę dobre materiały ;)




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Baza wiedzy Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości