Problem z wyświetlaniem podstrony przez użytkowników

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
MarcinK

Reputacja: 0 pkt
Od: 2 gru 2020, o 13:11

Problem z wyświetlaniem podstrony przez użytkowników

przez MarcinK » 2 gru 2020, o 20:43

Witam, Z góry przepraszam jeżeli wstawiam to zapytanie w złym dziale. Mam problem z firmową stroną postawioną na wordpressie. Cała strona jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają poziom uprawnień typu subskrybent. Pojawił się problem z wyświetlaniem podstrony, która jest galerią dokumentów pdf. Tylko dwóm osobą nie wyświetla się ta strona, pozostali użytkownicy nie mają żadnych problemów. Po kliknięciu w odsyłacz do podstrony, wyświetla komunikat: strona nie została odnaleziona(załącznik). Logowałem się z różnych przeglądarek/komputerów, nic nie podziałało. Sprawdzałem czy strona i galeria jest publiczna, przyznałem najwyższe możliwe uprawnienia i nadal nie można było wyświetlić tej strony, usunąłem i stworzyłem konto użytkownika ponownie, również nie poskutkowało. Czy ktoś ma może jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

wordpress 5.4.4
FooGallery 1.9.34
Załączniki
wp.png
komunikat wyświetlający się po kliknięciu w odnośnik
wp.png (4.2 KiB) Przeglądane 152 razy

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Problem z wyświetlaniem podstrony przez użytkowników

przez baltrek » 2 gru 2020, o 20:52

No musi być coś z tymi użytkownikami nie tak skoro inny subskrybent ma dostęp a inny nie to znaczy że dwa które nie mają dostępu mają jakąś inną konfigurację. No na pewno czymś się muszą różnić od pozostałych

no avatar
admin
Administrator

Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39

Re: Problem z wyświetlaniem podstrony przez użytkowników

przez admin » 2 gru 2020, o 22:45

jeśli są uprawnienia takie same dla każdego użytkownika, to wszystko powinno działać, ewentualnie sprawdź czy login usera nie ma nietypowych znaków, porównaj usermeta dla 2 użytkowników dla tego u którego działa i u tego u którego nie działa, jeśli komunikat z zał. zdjęcia jest z tej wtyczki odszukaj go w kodzie wtyczki i sprawdź dla jakich warunków się on wyświetla