Problem z wyświetlaniem grafiki

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Edmis19
Świeżak

Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Problem z wyświetlaniem grafiki

przez Edmis19 » 25 lut 2013, o 17:50

Witam, zainstalowałem wp poprzez automatyczną instalację. Na tym samym hostingu przechowuję zdjęcia, których używam na innej stronie. Są one w katalogu other_images/. Przy próbie wywołania wyskakuje, że strona nie została znaleziona przez co nie pojawiają się one na tej drugiej stronie.

no avatar
1Frum3
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Problem z wyświetlaniem grafiki

przez 1Frum3 » 25 lut 2013, o 18:21

Spróbuj albo pobawić się z plikiem .htaccess, albo ewentualnie wrzuć zdjęcia do katalogu wordpress, oczywiście jeżeli go masz u siebie na serwerze.

no avatar
Edmis19
Świeżak

Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

przez Edmis19 » 3 mar 2013, o 16:13

Dzięki, rzeczywiście bawiłem się .htaccess'em i trochę namieszałem. Wgrałem niezmieniony i pomogło :D

no avatar
parisel

Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2013, o 11:18

przez parisel » 8 mar 2013, o 10:32

ja też miałem podobny problem, miałem wiele grafik wgranych na stronę, po zabawie jedną ze wtyczek straciłem do nich dostęp były fizycznie na dysku ale się nie wyświetlały, dodawałem nowe i one również się nie pokazywały na stronie. Wszystkie zdjęcia na stronie straciły ścieżki. Potwierdzam że powodem były zmiany w pliku .htaccess, po podmianie wszystko wróciło do stanu właściwego. Miałem już stracha że będę muszał wszystko od nowa instalować. Pamiętajcie o tym pliku

pozdrawiam Andrzej