problem z wtyczką przelewy24

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
aga107

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 gru 2019, o 00:58

problem z wtyczką przelewy24

przez aga107 » 6 gru 2019, o 01:06

Witam Serdecznie,

Z moim pytaniem uderzałam już do przelewów 24 oraz mojego hostingodawcy. Niestety odbijają piłeczkę.

Mam sklep na woocommerce. Sklep ma do 20 produktów. Płatności mam z przelewów 24. Ostatnimi czasy pojawiają się problemy ze zmianami statusów zamówienia. Klient kupuje produkt wirtualny, płaci a status nie zmienia się. Wisi "w realizacji" mam zaznaczony checkbox w ustawieniach "Przyznaj dostęp do pobieranych produktów po płatności " ale z racji tego, że mam połączony mailerlite do sklepu, to ML nie chcę wypuścić automatyzacji swojej z produktem zakupionym, bo robi to dopiero w momencie, kiedy status zmieni się na zrealizowany.

1. ustawienia sklepu są prawidłowe.
2. wtyczki aktualne
3. przelewy24 mówią, że to wina wolnej strony i wolnego serwera.
4. serwer mówi, że u nich wszystko ok.

Automatyzacja mailerlite musi zostać. Musi być opcja - klient kupuje - placi - status na zrealizowany - ML wypuszcza workflow z produtem.

Tymczasem przelewy24 chodzą jak chcą. Ostatnie 5 zamówień wyszło super, a dzisiejsze 4 w ogóle nie wyszły, bo statusy zamówień nie zmieniały się.

Jesteście w stanie mi podpowiedzieć co mogłabym jeszcze zrobić?? Jestem w rozpaczy. Wspomóżcie kobietę radą :)

Kolosowsky
Świeżak

Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54

Re: problem z wtyczką przelewy24

przez Kolosowsky » 14 gru 2019, o 20:29

Jaka strona, jaki serwer?
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce