Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
wera.bennet
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 paź 2019, o 15:55

Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

przez wera.bennet » 20 paź 2019, o 16:07

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem WordPress. Stworzyłam stronę główną, chciałam dodać strony i podstrony. Przypadkiem udało mi się stworzyć stronę i jest ona widoczna w menu. Ale kiedy w nią kliknę wyskakuje error (bo wiem, że nie ma żadnej strony do niej przyporządkowanej i nie wiem jak to zrobić). Kiedy chcę opublikować nowy wpis wyskakuje mi powiadomienie, ze aktualizacja nie powiodła się.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edit: Zakładki w Menu już umiem zrobić. Ale jak przypisać do nich treść? Np. mam zakładkę Kontakt i chciałabym tam napiac wiadomo co. Jak to zrobić? Pewnie to łatwe, proszę się nie śmiać, ale ciemna jestem.
Ostatnio edytowano 20 paź 2019, o 18:06 przez wera.bennet, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 111
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

przez Kolosowsky » 20 paź 2019, o 17:08

Cześć, mogę prosić o adres Twojej strony?
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
wera.bennet
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 paź 2019, o 15:55

Re: Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

przez wera.bennet » 20 paź 2019, o 17:31

Otrzymuje taki komunikat. Dodam, że klikam, żeby opublikował natychmiast. Coś z godzina sie nie zgadza.
Obrazek

no avatar
wera.bennet
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 paź 2019, o 15:55

Re: Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

przez wera.bennet » 20 paź 2019, o 17:32

Kolosowsky napisał(a):Cześć, mogę prosić o adres Twojej strony?

Wysłałam w wiadomości.

Avatar użytkownika
Pan Inwestor
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 cze 2018, o 21:25

Re: Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

przez Pan Inwestor » 20 paź 2019, o 18:55

Dodaj jakąkolwiek treść, inaczej nie przejdzie dodanie wpisu.

no avatar
wera.bennet
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 paź 2019, o 15:55

Re: Problem z utworzeniem zakładek w Menu i nowego wpisu

przez wera.bennet » 20 paź 2019, o 19:51

Dzięki! działam dalej:-)




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: MSN [Bot] i 0 gości

cron