Problem z Uploadem Plików

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Sas
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 mar 2013, o 12:21

Problem z Uploadem Plików

przez Sas » 29 mar 2013, o 20:19

Witajcie z racji iż jest to mój pierwszy post więc WITAM jeszcze raz;)

Więc tak. Dopiero co zaczynam zabawę z WordPressem i mam pewien problem.
Mianowicie przeszukując śmieci na kompie znalazłem szablon Daisho. Więc postanowiłem sobie go zainstalować i chwile się nim pobawić zanim pójdzie w otchłań kosza. Ale przy uploadzie obrazka do "Portfolio" wyskoczył mi bład KLIK. A z racji iż jestem osobą która jak czegoś nie naprawi to nie zaśnie to mam problem;D. Czym to może być spowodowane? Złe CHmod?

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Problem z Uploadem Plików

przez admin » 30 mar 2013, o 01:23

Może to brak miejsca na serwerze, bo status przesyłania masz na 82%?

no avatar
Sas
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 mar 2013, o 12:21

Re: Problem z Uploadem Plików

przez Sas » 30 mar 2013, o 13:02

Znaczy serwer jest czysty nie liczac WP... Normalny upload plików działa tylko ten "szablonowy" upload wysypuje bład. A postęp % jest rozny raz 93% raz 85%...

no avatar
1Frum3
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Problem z Uploadem Plików

przez 1Frum3 » 30 mar 2013, o 17:02

A czy plik nie jest uszkodzony? Pamiętam, że kiedyś trzeba było nadać odpowiedniemu plikowi uprawnienia do zapisu, ale nie pamiętam jakiemu :/

no avatar
Sas
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 mar 2013, o 12:21

Re: Problem z Uploadem Plików

przez Sas » 30 mar 2013, o 17:08

Ale plik w sense? Jeżeli chodzi o Szablon to się przyznam nawet uległem piractwu i ściągłem z jakiegoś innego źródła go ale nadal to samo.. a ten plik co wrzucam to działa zwykły JPG (z reszta z kazdym sie tak dzieje ).

Avatar użytkownika
Kowalik
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 lut 2013, o 01:19

Re: Problem z Uploadem Plików

przez Kowalik » 31 mar 2013, o 13:47

Jaki serwer, czego używałeś do uploadu plików WP, skąd pobrana paczka WP a skąd szablonu? Dodam że osobiście miewałem problemy z identycznym błędem na dwóch serwerach, źle skonfigurowanym dedykiem na OVH, oraz współdzielonym na WEBD.

no avatar
Sas
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 mar 2013, o 12:21

Re: Problem z Uploadem Plików

przez Sas » 31 mar 2013, o 14:20

Serwer CBA.pl (taki tylko do zabawy)
WP zainstalowany przez ich kreator
Szablon gdzieś na kompie znalazłem wiec sam nie wiem skad on jest..

Na jednym z forum jeden kolega napisał mi że miał taki problem napisał do supportu i "Na moim hostingu o12.pl pomoc techniczna naprawiła ten błąd przez zmianę konfiguracji PHP (cokolwiek to znaczy). W każdym razie teraz wszystko śmiga jak należy ... " Więc może i tu jest ten problem

Avatar użytkownika
Kowalik
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 lut 2013, o 01:19

Re: Problem z Uploadem Plików

przez Kowalik » 31 mar 2013, o 15:01

Skoro z instalatora to wykluczam błąd uploadu. Napisz więc do supportu i niech to usuną. Jak pisałem wyżej, na OVH miałem to samo, przez źle skonfigurowany serwer.

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Problem z Uploadem Plików

przez Tepateady70 » 2 kwi 2013, o 09:19

Możliwe, że masz blokadę na serwerze. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie do pomocy technicznej ;)

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Problem z Uploadem Plików