Problem z przeniesieniem Wordpressa

Dział domen internetowych, oferty, promocje rejestratorów, pomoc w wyborze adresu WWW.
no avatar
trenx90
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 gru 2018, o 18:04

Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez trenx90 » 19 gru 2018, o 18:18

Witam,

Uczę się dopiero WordPressa, ale już zrobiłem pierwszą amatorską stronkę. Wordpressa mam na swoim lokalnym serwerze NAS (QNAP)
Chciałbym teraz moją stronkę puścić w eter - dlatego zamówiłem domene i hosting.
W czym problem?

W tym, że na nowej domenie strona startowa wyświetla się poprawnie, natomiast jak kliknę np w inną zakładkę menu to wyświetla się komunikat:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@marang83.nazwa.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Czynności jakie wykonałem:
1) Zrobiłem kopie bazy danych i plików Wordpressa
2) wgrałem cały katalog WP na serwer hostingowy
3) Utworzyłem bazę danych + wgrałem do niej kopie mojej bazy
4) Edytowałem plik wp-config
define('DB_NAME', xxxxxxx);
/** MySQL database username */
define('DB_USER', 'xxxxxxx');
/** MySQL database password */
define('DB_PASSWORD', 'xxxxxx');
/** MySQL hostname */
define('DB_HOST', 'xxxxxxx');

Czy jeszcze muszę coś edytować? O czymś nie wiem lub zapomniałem?

Problem mam taki, że nie mogę też dostać się do edycji strony poprzez Wordpressa: wpisując http://moja strona.nazwa.pl/WordPress skutkuje również wyświetleniem strony 500 Internal Server Error

Bardzo proszę o pomoc, nic już nie przychodzi mi do głowy.

Avatar użytkownika
seopst
Świeżak
 
Posty: 135
Reputacja: 4 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez seopst » 19 gru 2018, o 18:25

Na "starym " WP instalujesz wtyczkę tą All-in-One WP Migration podczas zapisu WP wybierasz file czyli plik i pobierasz ją na komp. Na nowym WP instalujesz od nowa czystego WP. Na tym czystym WP od razu instalujesz tą samą wtyczkę i wskazujesz Import plik z kompa wszystko się dzieje samo.
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://top-strona.pl

no avatar
trenx90
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 gru 2018, o 18:04

Re: Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez trenx90 » 19 gru 2018, o 18:26

Ooo, zabieram się do spróbowania tego rozwiązania.

Avatar użytkownika
seopst
Świeżak
 
Posty: 135
Reputacja: 4 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez seopst » 19 gru 2018, o 18:32

Zapomniałem dodać by na obu WP w ustawieniach bezpośrednich odnośników było tak samo najlepiej "Nazwa wpisu"
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://top-strona.pl

no avatar
trenx90
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 gru 2018, o 18:04

Re: Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez trenx90 » 19 gru 2018, o 18:43

Rzecz jasna. Tylko co z bazą danych na nowym WP?
W sensie... na nowym hostingu i domenie Instaluje Wordpressa - muszę dać instalnąć nową bazę danych żeby WP zainstalować.
Czyli w PHPmyadmin utworze tabele i zainstaluje WP a co z bazą danych z starego WP?
Ostatnio edytowano 19 gru 2018, o 18:46 przez trenx90, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
seopst
Świeżak
 
Posty: 135
Reputacja: 4 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez seopst » 19 gru 2018, o 18:45

Utwórz nową bazę postaw czystego WP zainstaluj w/w wtyczkę i zapomnij o bazie... cała reszta jest intuicyjna
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://top-strona.pl

no avatar
trenx90
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 gru 2018, o 18:04

Re: Problem z przeniesieniem Wordpressa

przez trenx90 » 19 gru 2018, o 19:28

Wszystko bangla - dzięki !




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Domeny Internetowe

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron