Problem z nowym blogiem - wordpress

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Apex132
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 lis 2020, o 14:07

Problem z nowym blogiem - wordpress

przez Apex132 » 30 lis 2020, o 14:27

Witam, mam mały problem z konfiguracją wordpressa.
Parę dni temu zakupiłem hosting na mydevilu, zainstalowałem wordpressa bez żadnych problemów. Wgrałem podstawowe wtyczki, motyw i inne pierdoły potrzebne do normalnego funkcjonowania strony.

W skrócie - wszystko działa jak powinno, poza jedną rzeczą. Nie mogę dodać nowej strony / wpisu.
Zwraca mi błąd "Nie powiodła się publikacja. Prawdopodobnie jesteś offline."

W logach php nic nie wyskakuje.
Próbowałem odpalić debugowanie wordpressa - także nic mi nie pokazuje.

Jakieś rady co mogę sprawdzić lub czy ktoś miał już taki problem kiedyś?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;p

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 83
Reputacja: 13 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Problem z nowym blogiem - wordpress

przez kamillaskowski » 30 lis 2020, o 17:36

Wyłącz aktualny motyw, włącz czasowo domyślny motyw i spróbuj dodać stronę lub wpis.
Jeśli zadziała to błąd motywu, jeśli się nie uda to:
1/ przeinstaluj na nowo
2/ spróbuj dodać post -> jak będzie działać to
3/ zainstaluj motyw ->jw
4/ instaluj wtyczki po kolei -> jw

no avatar
baltrek
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Problem z nowym blogiem - wordpress

przez baltrek » 2 gru 2020, o 13:25

Ciekawy problem bo nigdy się z tym nie spotkałem. Znalazłem link tutaj https://wordpress.org/support/topic/publishing-failed-you-are-probably-offline/ oraz tutaj https://wordpress.org/support/topic/publishing-failed-you-are-probably-offline-2/

Ludzie zgłaszają że czasem problem z konfiguracją, czasem z jakąś wtyczką, czasem z htaccess.
Zrób tak jak pisze kamil wyżej. Tylko jeszcze dodam że po każdym tym podpunkcie sprawdzaj czy dalej działa. Bo może znajdziesz przyczynę że to jedna wtyczka z jakiegoś powodu robi problem.

no avatar
Apex132
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 lis 2020, o 14:07

Re: Problem z nowym blogiem - wordpress

przez Apex132 » 9 gru 2020, o 02:13

Trochę czasu minęło, ale byłem zajęty innym projektem.

Generalnie na totalnie czystym WP też jest ten problem.
Skontaktowałem się z supportem hostingu i dostałem taką wiadomość

"Rozumiem, proponuję zainstalować Wordpressa w darmowej subdomenie, z pominięciem CloudFlare. Przed chwilą zainstalowałem czystą wersję Wordpressa na koncie testowym i problem nie występuje, więc nie jest to spowodowane działaniem naszego serwera czy jego konfiguracji. "

I tutaj pytanie. CF może mieć jakiś wpływ na pojawianie się takiego błędu?

no avatar
baltrek
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Problem z nowym blogiem - wordpress

przez baltrek » 9 gru 2020, o 08:02

hmm no na to wygląda bo wszytsko inne wykluczyłeś. Zapewne coś w CF źle skonfigurowane. Jakchcesz to podrzuć screeny z poszczególnych kart konfiguracji.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość