Problem z meta opisami

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
PrestaS

Reputacja: 0 pkt
Od: 20 cze 2013, o 14:18

Problem z meta opisami

przez PrestaS » 21 cze 2013, o 09:24

Mam problem z meta opisem dla galerii -> zakładka Clients.. .
Im więcej zostanie dodanych zdjęć to galeria zaczyna dzielić się na podstrony. Problem jest w tym, że te podstrony mają mata opis głównej strony..
galeria
galeria/page1
galeriapage2/

Do title dopisywane jest: - Strona %page%
A z opisem nie mogę nic zrobić :/

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

Re: Problem z meta opisami

przez DMati » 21 cze 2013, o 10:11

No ale to jest jeden i ten sam tym wpisu, tylko, że z paginacją. Chyba, że mówimy tutaj o jakiejś galeriowej wtyczce. Niestety Twój post jest cholernie szczegółowy... :roll:

Równie dobrze mógłbyś sobie dodać infinite loading. Gdyby tu była mowa o stronach poszczególnych zdjęć galerii, to przykładowo mógłbyś zastosować meta tag desc: "etykieta załącznika". A tak? Nie znam wtyczki, która dodaje meta tagi opisów dla paginacji...

Do title dopisywane jest: - Strona %page%
A z opisem nie mogę nic zrobić :/

Mówisz %page% - wtyczka WordPress SEO? To przecież możesz sobie dodać numer pod stron do opisów stosując taki samy token/wzór. Niestety samej treści opisów zmienić się nie da bo każdy opis to id posta w tabeli post_meta. No chyba, że do każdego wpisu byś sobie dodawał dziesiątki pól a później ten opis strona 1, ten opis strona 2, ten opis stron 3.... itd. ale w skrócie "życzę powodzenia".
PrestaS lubi ten wpis.

no avatar
PrestaS

Reputacja: 0 pkt
Od: 20 cze 2013, o 14:18

Re: Problem z meta opisami

przez PrestaS » 21 cze 2013, o 11:13

Dziękuję za odpowiedź :)
Ogólnie nie znam się dobrze na WordPress, prawie wcale bym powiedział ;|
Najbardziej uporczywe są dla mnie url / opisy / mata .., strasznie mnie denerwują problemy z tym związane, ponieważ jest jeszcze kilka innych kwestii, które postaram się poruszyć w nowym wątku, ponieważ stanowią "delikatnie odrębny problem".

Moim głównym problemem jest info w narzędziu dla webmasterów (google), które wywala mi:
Podwójne meta-opisy:
/portfolio/page/2
/portfolio/page/3
/portfolio/page/4
/portfolio

Mam wtyczkę: All in One SEO Pack Plugin Options, która skonfigurowana jest tak:
http://www.bounceapp.com/posts/new?screen_id=358910
Z krótki opisem.. .