Problem z logowaniem

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
luk22
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 maja 2013, o 17:40

Problem z logowaniem

przez luk22 » 24 maja 2013, o 22:20

Witam.
Założyłem jakiś czas temu serwis na wordpress. Niestety po miesiącu gdy się nie logowałem, coś stało się z moim kontem. Nie mogę się zalogować do mojego panelu na wordpressie. Wyświetla się błąd: "I'm sorry, but we weren't able to find a user with that login information." Czyli tak jak bym w ogóle konta nie miał. Wszystkie dane wpisuję poprawnie, sprawdzałem też w bazie danych. Próbowałem ustawiać tam nowe hasło, ale to też nie pomaga. Drugi administrator mojej strony ma ten sam problem. Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu ? :/

Avatar użytkownika
Kowalik
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 lut 2013, o 01:19

Re: Problem z logowaniem

przez Kowalik » 25 maja 2013, o 15:10

Najbardziej logicznym rozwiązaniem będzie napisanie do supportu wordpress.org.

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: Problem z logowaniem

przez Lonsot » 28 maja 2013, o 15:03

A czy widzi Twoją stronę? Możliwe, że użytkownik, którego zarejestrowałeś został usunięty.

no avatar
luk22
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 maja 2013, o 17:40

Re: Problem z logowaniem

przez luk22 » 30 maja 2013, o 01:23

Strona jest cały czas normalnie widoczna. Zarówno drugi użytkownik jak i ja w bazie danych jesteśmy.

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Problem z logowaniem

przez Bessuchim » 1 cze 2013, o 11:31

A próbowałeś logować się na innej przeglądarce?

no avatar
luk22
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 maja 2013, o 17:40

Re: Problem z logowaniem

przez luk22 » 1 cze 2013, o 17:28

Tak, próbowałem.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Problem z logowaniem

przez DMati » 2 cze 2013, o 14:13

Nie masz jakiś wtyczek typu Login Limit aktywnych?

Próbowałeś wyczyścić cache przeglądarki?

no avatar
luk22
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 maja 2013, o 17:40

Re: Problem z logowaniem

przez luk22 » 2 cze 2013, o 14:25

Jedyne wtyczki jakie mam zainstalowane to drzewko (układ strony) i wyświetlanie dat na stronie. Nie wiem czy to zależy od przeglądarki, skoro drugi admin ma ten sam problem. Próbowałem wchodzić na Chromie, Fireoxie i IE. Spróbuje jeszcze wyczyścić przeglądarki, ale niedawno to robiłem więc chyba nie w tym problem :(

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Problem z logowaniem

przez DMati » 2 cze 2013, o 14:45

Gdyby by był problem z wbiciem na stronę logowania to bym polecił na chwilę usunąć plik htaccess ale tu mowa o braku user w bazie....

Wtyczka cacheująca? Baza na pewno jest ok? Moze tabele users się posypała? Próbowałeś dać optymaliuje/napraw? ID userów nie zmieniałeś?

Ogólnie miesiąc nie używałeś, a coś robiłeś wcześniej ze stroną?

no avatar
luk22
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 maja 2013, o 17:40

Re: Problem z logowaniem

przez luk22 » 2 cze 2013, o 17:49

DMati napisał(a):Wtyczka cacheująca?


Nie mam pojęcia :/ Nie znam się zbyt bardzo na sprawach technicznych.

DMati napisał(a):Baza na pewno jest ok?


Wydaje mi się, że tak. A przynajmniej dane użytkowników się zgadzają. Też na bazach danych się raczej nie znam, więc nie umiem więcej powiedzieć.

DMati napisał(a):Próbowałeś dać optymaliuje/napraw?


Nie próbowałem. Ta opcja jest w dostępna w przeglądarce bazy danych ?

DMati napisał(a):ID userów nie zmieniałeś?


Nie, raczej nie. Na pewno nie z mojej inicjatywy.

DMati napisał(a):Ogólnie miesiąc nie używałeś, a coś robiłeś wcześniej ze stroną?


Wcześniej był ustawiany układ strony, włączane lub wyłączane różne opcje z poziomu panelu i zostało wpisanych kilka przykładowych postów. Strona działa poprawnie. Żadne informacje się nie sypnęły.

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości