Problem z konfiguracją PayPal

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
adriankabat32

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sty 2019, o 22:22

Problem z konfiguracją PayPal

przez adriankabat32 » 6 sie 2020, o 15:45

Witam !

Chciałbym się poradzić kogoś tutaj na forum, bo mam problem z konfiguracja i nie wiem czy konta PayPal czy wtyczki PayPal na WordPress WooCommerce.

Zacznę od tego że skonfigurowałem swoje konto pod sklep w PayPal zgodne z instrukcją, potem przeszedłem do WordPressa i wtyczkę też skonfigurowałem tak jak w instrukcji. Zrobiłem próbny zakup i problem w tym że jak przechodzę do płatności to pokazuje mi się okno, aby osoba która chce zakupić produkt w moim sklepie założyła konto na PayPal, zamiast możliwości wpisania danych karty i dokonania płatności.

I teraz chciałbym się dowiedzieć czy ja coś źle zrobiłem czy jak ? czy po prostu nie można tego inaczej skonfigurować ? nie każdy chce zakładać konto na PayPal i jak dla mnie zakładanie konta jest uciążliwe jeśli ktoś nie chce go mieć. I Chciałbym żeby było od razu okno płatności z podaniem danych karty do płatności, ewentualnie możliwość wybrania " bezpośredniej płatności " lub " założenia konta "

Jest ktoś w stanie mi pomóc z moim problemem ? Ewentualnie jaki system płatności byście polecili pod sklep online. Nie chce też korzystać z Płatności24 ponieważ dla Płatności kartą trzeba podpisywać z nimi oddzielną umowę i do tego mieć jakieś dodatkowe dokumenty o obrocie.

Za pomoc serdecznie dziękuję.