problem z grafiką

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
parisel

Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2013, o 11:18

problem z grafiką

przez parisel » 1 mar 2013, o 15:02

zainstalowałem wtyczkę WordPress SEO Plugin na swoim blogu www.parisel.pl od tego czasu starciłem możliwość dodawania grafiki poprzez moduł worpressa nie widać zdjęć na stronie ani w bibliotece mediów – co może być powodem takiego kłopotu. Proszę o pomoc

Andrzej

no avatar
admin
Administrator

Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39

Re: problem z grafiką

przez admin » 1 mar 2013, o 15:31

Witaj,
problemy z grafiką pojawiły się po zainstalowaniu pluginu seo ? Czy jeśli go wyłączysz na chwilę wszystko wraca do normy? Jakiej wtyczki do dodawania zdjęć używasz ? Czy zdjęcia które powinny się wyświetlać są widoczne na serwerze, sprawdź przez ftp?

no avatar
Artand
Świeżak

Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

przez Artand » 1 mar 2013, o 17:14

Spróbuj wyłączyć na moment plugin i zobacz czy wszystko działa. Jeżeli tak to chyba musisz poszukać innej wtyczki albo szukać co z nią nie tak ;)
Dodatkowo sprawdź w źródle strony czy są po grafikach ślady w kodzie np. znaczniki.

no avatar
parisel

Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2013, o 11:18

przez parisel » 8 mar 2013, o 11:30

dzięki za te rady ale już sobie poradziłem.
Odinstalowywanie nic nie dało.
Ale okazało się że wtyczka jak się potwierdzi miesza w pliku .htaccess i to ona mi przestawiła ustawienia grafiki po podmianie tego pliku na świerzy wszystko wróciło na swoje miejsce. Jeszcze raz dzięki za próbę pomocy

temat rozwiązany