Problem z Galeriami

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
a1257a
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2013, o 12:57

Problem z Galeriami

przez a1257a » 22 mar 2013, o 14:57

Witam, używam motywu Black Label w którym jest możliwość wstawienia kilku wersji galerii. Niestety ale galerie nie działają poprawnie, mianowicie nie można np. przełączyć na następne zdjęć lub zdjęcia same przeskakują w szybkim tempie i nic nie można zrobić. Co może być przyczyną|? Proszę o pomoc

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Problem z Galeriami

przez admin » 22 mar 2013, o 15:03

Ciężko stwierdzić bez zobaczenia strony, może to być powód konfiguracji wtyczki lub jakiś konflikt jquery, zmień na chwilę szablon i spróbuj sprawdzić czy wszytko jest wtedy OK?
a1257a lubi ten wpis.

no avatar
a1257a
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2013, o 12:57

Re: Problem z Galeriami

przez a1257a » 22 mar 2013, o 15:20

Dziękuję za odpowiedź, zmiana tematu nie wchodzi w grę ponieważ w innym temacie są inne galerie. Podaję adres strony : http://fotojimmy.pl/?page_id=2758 wstawiona jest galeria ale nie działa, nie można zmieniać zdjęć, w galerii innej wszystko przeskakuje samo tak szybko że nic nie można zrobić. tak powinno wszystko wyglądać : http://www.eneaa.com/templates/blacklabel/

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Problem z Galeriami

przez Edmis19 » 22 mar 2013, o 15:54

Hmmm...a próbowałeś wgrać szablon na serwer ponownie? Według mnie brakuje jakiegoś JS, który jest odpowiedzialny za obsługę zdarzeń.
a1257a lubi ten wpis.

no avatar
a1257a
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2013, o 12:57

Re: Problem z Galeriami

przez a1257a » 22 mar 2013, o 15:58

Tak ostatnio jeszcze raz wgrywałem wszystko i dalej to samo, zastanawiam się żeby wszystko od początku zrobić czyli skasować całego wordpressa i zacząć od nowa. Wiem że to trochę zejdzie ale chce mieć w pełni funkcjonalną stronę. Jeżeli ktoś może jeszcze pomóc żeby tego uniknąć proszę o napisanie.

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Problem z Galeriami

przez admin » 22 mar 2013, o 17:14

U mnie wszytko działa ok na dwóch przeglądarkach na ff i chrome

no avatar
a1257a
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2013, o 12:57

Re: Problem z Galeriami

przez a1257a » 22 mar 2013, o 20:54

Dziwne bo ja sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach i nie działa. Inne galerie z Portfolio działają ale chodzi mi o galerię "test" http://fotojimmy.pl/?page_id=2758 .

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Problem z Galeriami

przez Beenarile » 22 mar 2013, o 21:08

Na Twojej stronie mi nie działa na żadnej przeglądarce, ale gdy zainstalowałem ten szablon na localhost wszystko ładnie działa.

Może spróbuj zainstalować ten szablon ale pobrany z innego źródła.
a1257a lubi ten wpis.

no avatar
a1257a
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2013, o 12:57

Re: Problem z Galeriami

przez a1257a » 23 mar 2013, o 01:16

Z innego źródła czyli skąd ? Szablon kupiłem na allegro i dostałem pliki od sprzedającego na maila z licencją.

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Problem z Galeriami

przez admin » 23 mar 2013, o 13:57

Faktycznie u mnie również nie działa, sorry że wprowadziłem w błąd myślałem że chodzi o tę galerię która działa w tle strony. Spróbuj może jeszcze wyłączyć tego slidera który działa w tle strony, czy w tedy będzie ona działała OK? Ewentualnie zapytaj autora szablonu co może być tego przyczyną ?

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość