Problem z dodaniem nowej strony.

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
taes

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2020, o 08:30

Problem z dodaniem nowej strony.

przez taes » 13 lis 2020, o 09:04

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Mam problem z wyświetlaniem strony dodanej na wordpress. Zleciłem jakiś czas temu stworzenie całej strony jednej firmie ze względu na osobistą nieumiejętność tworzenia grafiki na stronę oraz brak gustu i smaku ;)

Firma ta stworzyła stronę w oparciu o Wordpress. Sama platforma jest mi trochę znana, ale oczywiście mam problemy również natury trywialnej.

Dodaję nową stronę, wpisuję jakiś tekst i robię podgląd. Niestety pokazuje mi tylko nagłówek z menu i stopkę nic poza tym. Podobnie jak dodam inne treści. Jak opublikuję stronę jest tak samo. Nie mam również możliwości ustawienia jakiegoś szablonu, tak wygląda całość gdzie dodaję nową stronę:

https://i.ibb.co/PTry8cZ/21212121.jpg

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Problem z dodaniem nowej strony.

przez baltrek » 13 lis 2020, o 10:27

Jak podasz link to może coś uda się zobaczyć w konsoli. Może tekst jest gdzieś schowany pod jakimś <div>em. Albo cos takiego. Może są jakieś błędy natury technicznej i powinieneś włączyć debugowanie.
W pliku wp-config zmień

define( 'WP_DEBUG', false);
na
define( 'WP_DEBUG', true );
taes lubi ten wpis.

no avatar
taes

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2020, o 08:30

przez taes » 17 lis 2020, o 16:01

sprawdzam w konsoli właśnie i nie wyszukuje nawet tego tekstu, który dodaję w nowej stronie.

kamillaskowski
Świeżak

Reputacja: 13 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29

przez kamillaskowski » 17 lis 2020, o 18:25

Hej,

Trzeba byłoby rzucić okiem od wewnątrz na Twój panel zarządzania. Możliwe, że firma nie dała Ci pełnych uprawnień administratorskich abyś czegoś nie zepsuł i przez to nie masz możliwości edytowania czy dodawania treści na stronie.

Z tego zdjęcia nic nie wynika, a brak dostępu do strony nie pozwala udzielić pomocnej informacji.

Jak nie rozwiążesz problemu to pisz: kamil@laskow.ski