Problem z adresowaniem grafik

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
Scorpio

Reputacja: 0 pkt
Od: 22 lis 2016, o 09:55

Problem z adresowaniem grafik

przez Scorpio » 22 lis 2016, o 10:03

Cześć, mam następujący problem:
Na etapie budowy swojej strony postawiłem ją pierwotnie na testowej domenie, by docelowo przenieść ją na właściwą. Wszystko poszło jak trzeba, całość działa i strona od kilku tygodni działa jak trzeba. Przypadkiem odkryłem jednak w niej jeden, irytujący błąd. Otóż grafiki (jeżeli mają wybrane by odnosiły się do pliku multimedialnego) wyświetlają się pod adresem testowej domeny. Po odłączeniu testowej domeny od katalogu w panelu klienta w hostingu, wszystkie grafiki na stronie trafia szlag.
Co robić? W wp-config nie pojawia się nigdzie stara domena, w wp-settings też nie. Żeby było ciekawiej, jak wejdę w panel wordpressa, a tam w bibliotekę mediów, to wszystkie grafiki mają podany właściwy url. Co robić?

no avatar
kris_goldweb
Świeżak

Reputacja: 1 pkt
Od: 25 paź 2016, o 12:09

Re: Problem z adresowaniem grafik

przez kris_goldweb » 1 gru 2016, o 08:38

Pewnie trzeba zmienić w bazie danych. Jak nie dasz rady spróbuj wtyczki All in One Migration do przeniesienia całego WP
GOLDWEB - Projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, projektowanie grafiki - Strony Internetowe Stargard | Strony WWW Stargard | Strony Internetowe Szczecin | Strony www