Problem przy konfiguracji bloga

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
PolskiFanatyk

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 lis 2013, o 19:16

Problem przy konfiguracji bloga

przez PolskiFanatyk » 26 lis 2013, o 19:30

Witam!
Tak jak w temacie wystąpił u mnie "mały" problem przy konfiguracji bloga, a mianowicie gdy bawiłem się ustawieniami wyglądu zrobiłem coś źle. Na tyle źle, że w chwili obecnej gdy wpisuje adres bloga pojawia mi się komunikat "404 Not Found Page not found! Nie odnaleziono strony!" do panelu administratora również nie mogę się dostać. strona jest na stronie kolegi, który aktualnie jest niedostępny przez dłuższy czas i nie mam jak od niego uzyskać danych do serwera aby naprawić to poprzez ftp. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś inny sposób aby naprawić bloga ? Czy muszę czekać na kolegę.
Pozdrawiam!

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

Re: Problem przy konfiguracji bloga

przez DMati » 26 lis 2013, o 23:22

No to masz nauczkę na przyszłość aby się nie bawić stroną produkcyjną. Chcesz coś przetestować to zrób to lokalnie na swoim komputerze z pomocą przykładowo Ampps.

Co się spieprzyło? Wygląda jakby się "przestawił adres" na Ustawienia -> Ogólne, aby to naprawić trzeba mieć albo dostęp do serwera albo do phpMyAdmin. Na codex.wordpress.org pod hasłem change url masz dokładnie co i jak.

Ale mówisz, że ustawienia wyglądu? Chodzi o skórkę? To cholera wie. Przypomnij sobie co dokładnie zrobiłeś, co kliknąłeś.

no avatar
PolskiFanatyk

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 lis 2013, o 19:16

Re: Problem przy konfiguracji bloga

przez PolskiFanatyk » 27 lis 2013, o 10:04

DMati napisał(a):Co się spieprzyło? Wygląda jakby się "przestawił adres" na Ustawienia -> Ogólne, aby to naprawić trzeba mieć albo dostęp do serwera albo do phpMyAdmin. Na codex.wordpress.org pod hasłem change url masz dokładnie co i jak.

I w tym momencie mnie olśniłeś odnośnie tego co kliknąłem albo po czym ten błąd wyskoczył. Faktycznie coś namieszałem z adresem, bo błąd wyskoczył po tym jak chciałem zmienić w adresie żeby nie było "/wp" przy adresie do bloga.