Problem podczas instalacji

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Arcoiris

Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lut 2013, o 20:23

Problem podczas instalacji

przez Arcoiris » 30 sie 2013, o 16:29

Obecnie mam hosting na webd.pl Podczas instalacji z Fantastico WP cały czas wyskakuje mi błąd, że nie odnaleziono dokumentu:
Oryginalna wiadomość:The server was not able to find the document (./frontend/rvolive/fantastico/function.mysql-connect) you requested.
Please check the url and try again. You might also want to report this
error to your web hosting provider.
Nie wiem co źle zrobiłam. Domenę mam na MasterNet, ale już jest podpięta. Tylko WP nie mogę wgrać. Próbowałam też ręcznie przez FTP, ale nie chce się połączyć.

no avatar
qvidard

Od: 30 lip 2013, o 00:45

Re: Problem podczas instalacji

przez qvidard » 30 sie 2013, o 17:10

Na twoim miejscu sunąłbym wszystkie pliki wgrane na ftp, wgrał ręcznie wersje pobrana z pl.wordpress.org i sprawdził czy został poprawnie podany host mysql

no avatar
Arcoiris

Od: 20 lut 2013, o 20:23

przez Arcoiris » 30 sie 2013, o 18:20

FTP już działa, pliki wgrałam, ale wp nie chce się zainstalować. Próbuję dalej, może się uda.

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

przez DMati » 6 wrz 2013, o 10:54

Jak coś nie trybie a nie mamy wglądu do logów serwera to pomaga w wp-config.php w define Debug dać true, wyświetlone zostaną błędy php z których będzie można się czegoś dowiedzieć (nie zawsze ale w większości przypadków tak) jak przykładowo, że limi połączenia z bazą został przekroczony czy ilość pamięci za mała.