Problem po instalacji i podłączenia bazy

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Tepateady70
Świeżak

Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Problem po instalacji i podłączenia bazy

przez Tepateady70 » 2 mar 2013, o 18:41

Witam, udało mi się zainstalować WP od nowa i niby już wszystko działa. Teraz mam problem z wyskakującymi błędami w pliku wp-login.php
Kod: Zaznacz cały
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at domena/wp-config.php:1) in domena/wp-login.php on line 349

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at domena/wp-config.php:1) in domena/wp-login.php on line 361

Macie jakieś pomysły?

no avatar
Bessuchim
Świeżak

Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Problem po instalacji i podłączenia bazy

przez Bessuchim » 2 mar 2013, o 19:31

Polecam przeczytać http://www.wordpress-polska.pl/popularne-problemy/cannot-modify-header-information-headers-already-sent-by/. Problem leży w zmienionym kodowaniu. Dzieje się tak gdy edytujesz plik np. notatnikiem to on zmienia to kodowanie. Zmień je na utf8 ale bez BOM :)

no avatar
Tepateady70
Świeżak

Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

przez Tepateady70 » 2 mar 2013, o 23:32

Super, po problemie. Rzeczywiście zapisywałem plik programem Notepad. Mam nadzieję, że to już koniec moich zmagań z WP :D

no avatar
1Frum3
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

przez 1Frum3 » 3 mar 2013, o 13:15

Przygotuj się na to, że to dopiero początek :D Jeszcze nie raz sprawi Ci figle :D Na pewno nie jednej nocy nie prześpisz zastanawiając się o co chodzi :D