PROBLEM po aktualizacji POMOCY!!!

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
kulikos

Reputacja: 0 pkt
Od: 24 mar 2017, o 16:32

PROBLEM po aktualizacji POMOCY!!!

przez kulikos » 12 paź 2018, o 15:09

Witam, dziś zalogowałem się na stronę którą administruje i wykonałem aktualizacje motywu oraz wtyczki divi. I oto pojawił się taki komunikat Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50555 Library:50641 in /accounts/hert/public_html/konceptnew/wp-includes/wp-db.php on line 1531 Pobrałem ten plik, wyedytowałem go w notepad++ i żadnych błędów nie podświetla w tej lini. Czy ktoś wie oco chodzi?
Na drugiej stronie z tym motywem divi i wtyczką też dokonałem aktualizacji i nic takiego się nie stało.
Problem dotyczy strony http://koncept.hert.pl/ jest to strona firmowa i jedna podstrona się wykrzaczyła więc musiałem włączyć tryb konserwacji aby klienci nie zobaczyli błędów. Dodam jeszcze że przywróciłem wcześniejsze wersje motywu i wtyczki builder a problem pozostał, więc nie wiem gdzie szukać. Z góry dzięki za pomoc.
Załączniki
2018-10-12_150546.jpg
2018-10-12_150546.jpg (30.91 KiB) Przeglądane 424 razy

Fibbo
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: PROBLEM po aktualizacji POMOCY!!!

przez Fibbo » 13 paź 2018, o 11:54

Cześć,
z tego co widzę to problem już rozwiązałeś?
I <3 Wordpress.

no avatar
kulikos

Reputacja: 0 pkt
Od: 24 mar 2017, o 16:32

Re: PROBLEM po aktualizacji POMOCY!!!

przez kulikos » 15 paź 2018, o 09:23

Cześć, tak rozwiązałem problem, wywaliło mi po aktualizacji część bazy danych, na szczęście miałem kopię. Tak bywa niestety z wordpressem.
Natomiast nigdy mi się nie zdarzyło aby po aktualizacji motywu, były problemy z bazą danych.