Problem phpmailer_

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Erox

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 sty 2021, o 01:38

Problem phpmailer_

przez Erox » 29 sty 2021, o 01:44

Witam , chciałem podpiąć wtyczkę z serwisu z szybkimi przelewami do swojego sklepu woocommerce, lecz gdy zamawiam towar i wybieram właśnie otóż płatność nic się nie dzieje. Podczas debugowania wyszedł mi taki błąd , pomoże ktoś mi to naprawić ?

Kod: Zaznacz cały
[28-Jan-2021 23:25:43 UTC] PHP Fatal error:  Uncaught TypeError: Argument 1 passed to timetable_phpmailer_init() must be an instance of PHPMailer, instance of PHPMailer\PHPMailer\PHPMailer given, called in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 287 and defined in /wp-content/plugins/timetable/timetable.php:232
Stack trace:
#0 /wp-includes/class-wp-hook.php(287): timetable_phpmailer_init(Object(PHPMailer\PHPMailer\PHPMailer))
#1 /wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)
#2 /wp-includes/plugin.php(551): WP_Hook->do_action(Array)
#3 /wp-includes/pluggable.php(494): do_action_ref_array('phpmailer_init', Array)
#4 /wp-content/plugins/woocommerce/includes/emails/class-wc-email.php(653): wp_mail(Array, '[Erox.Store]  N...', '<!DOCTYPE html>...', Array, Array)
#5 /wp-content/plugins/woocommerce/includes/emails/class-wc-email-new-order.php(98): WC_Email->send('eroxver@gmail.c...', '[Erox.Store]  N...', '<!DOCTYPE html>...', 'Content-Type: m...', Array)
#6 /wp-includes/class-wp-hook.php(287): WC_Email_New_Order->trigger(4147, Object in /wp-content/plugins/timetable/timetable.php on line 232

kamillaskowski
Świeżak

Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29

Re: Problem phpmailer_

przez kamillaskowski » 29 sty 2021, o 11:28

jaka to wtyczka?

no avatar
Erox

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 sty 2021, o 01:38

przez Erox » 29 sty 2021, o 12:23

Wtyczka hotpay przelewy-platnosci, rozmawiałem z dostawcą płatności , lecz powiedzieli mi że wina leży z mojej strony i serwisu, inne płątnosci np paypal działają

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

przez baltrek » 1 lut 2021, o 09:37

wyłącz pozostałe wtyczki i zobacz. Zostaw tylko hotpay i woocomerce. Według tego co wrzuciłeś problem powoduje moment wysłania maila do klienta i na tym się wywala. Czy zamówienie w ogóle się zapisuje? Spróbuj wtedy wyłączyć powiadamianie klienta mailem i zobaczymy czy działa.