Problem nowicjusza z przekierowaniem

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
azupak

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 wrz 2013, o 11:28

Problem nowicjusza z przekierowaniem

przez azupak » 21 wrz 2013, o 11:35

Witam,
mam subdomenę na az.pl oraz hosting na 1&1. Na serwerze znajdują się dwa katalogi - jeden ze starą stroną oraz drugi z wordpressem. Umieściłem w katalogu głównym przekierowanie w pliku index.php na katalog z wordrpess
<?php header("Location: /clickandbuilds/WordPress/Signum_Temporis/index.php"); ?>
ale niestety po wpisaniu adresu strony (signumtemporis.pl) nie otwiera się stronka. Nie zmieniałem dnsów, gdyż stara strona i nowa jest pod tym samym ip - co może być przyczyną?

Dodam iż cała strona działa pod takim adresem http://s444685053.domenaklienta.pl/clic ... _Temporis/ [Obecnie ustawiłem przekierowanie 301 z signumtemporis.pl na http://s444685053.domenaklienta.pl/clic ... _Temporis/ żeby w ogóle strona działała ]

Bardzo bym prosił o pomoc bo już rwę włosy z siwego łba...

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

Re: Problem nowicjusza z przekierowaniem

przez DMati » 21 wrz 2013, o 11:52

Dlaczego bawisz się w takie przekierowania? I tak pod jedną domenę nie podepniesz dwóch stron.

Zmień katalog domeny (ustawienia domeny na hostingu) z obecnego na ten z WordPressem. W efekcie pod domena.pl będzie wordpress czyli nowa strona a pod adresem domena.pl/katalog będzie stara strona.

PS

domenę na az.pl oraz hosting na 1&1

Lepiej wybrać nie mogłeś ;P

no avatar
azupak

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 wrz 2013, o 11:28

przez azupak » 24 wrz 2013, o 10:25

Dzięki, zrobiłem tak jak mówiłeś. Co do firm, to wiem że to dramat, ale to nie był mój wybór ;)

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

przez DMati » 24 wrz 2013, o 11:56

Nie dramat bo nie są to jakieś krzaki, tylko az.pl ma drogie odnowienia i liczne kary w regulaminie za to czy tamto a 1&1 to taka nazwa wabiąca "no limitem" ;P