Poszukuję wtyczki która będzie zdolna przetłumaczyć stronę

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
sebastianswatek30

Reputacja: 0 pkt
Od: 10 sty 2019, o 20:08

Poszukuję wtyczki która będzie zdolna przetłumaczyć stronę

przez sebastianswatek30 » 10 sty 2019, o 20:22

Witajcie :)
Tak jak w tytule zaznaczyłem, poszukuję wtyczki która będzie w stanie przetłumaczyć moją stronę opartą na WP na kilka języków. Zaznaczam że strona ta będzie przeznaczona do prowadzenia działalności rekrutacyjnej dla pracowników za granicę. Chcę swoją działalnością pomagać ludziom w znalezieniu pracy za granicą między innymi w Anglii, Belgii, Holandii i innych krajach Europy. Dlatego proszę o dobrą poradę dotyczącą tego tematu. Być może ktoś z Was posiada stronę która jest przeglądana przez obokrajowców i mógłby się podzielić informacją która wtyczka jest najlepsza?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i chęć pomocy.

Pozdrawiam

Sebastian

Jan Cichocki
Świeżak

Reputacja: 1 pkt
Od: 12 kwi 2014, o 17:48

Re: Poszukuję wtyczki która będzie zdolna przetłumaczyć stro

przez Jan Cichocki » 23 sty 2019, o 01:33

Niestety trzeba samemu testować (i ja muszę to zrobic - czeka ten temat od ponad roku)
Ale i tak jak dla mnie jak kiedys patrzyłem to żadna nie spełnia 100% moich wymagań
Polecam dobre darmowe programy: mojeprogramy.com których używam na co dzień. Directx 9, 10, 11, 12: directx.pl oraz speed test łącza: internetspeedtest.pl