Plugin apaczka - naprawienie błędu

Masz problem z modyfikacją wtyczki Wordpress, to odpowiednie miejsce na Twój wpis.
no avatar
krzysiek90

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sty 2021, o 01:16

Plugin apaczka - naprawienie błędu

przez krzysiek90 » 18 sty 2021, o 01:23

Witam. Korzystam z wtyczki apaczka w moim sklepie. Niestety wtyczka ma pewną wadę i niezależnie od wybranej metody wysyłki występuje komunikat "Paczkomat nie został wybrany". Winna jest walidacja. Niestety apaczka nie wspiera już tej wtyczki co utrudnia mi sprawę, ponieważ nie pojawi się aktualizacja, która naprawiłaby ten problem.

Próbowałem dodać do walidacji regułę, która sprawdzi czy zaznaczony jest odpowiedni input, ale nieskutecznie. Jedyne co udało mi się osiągnąć to brak walidacji - przy braku wyboru paczkomatu i tak zamówienie przejdzie dalej.

Wtyczka: https://wordpress.org/plugins/apaczka/

Czy jest ktoś w stanie zerknąć na kod wtyczki i spróbować to naprawić lub nakierować mnie jak to zrobić? Dla osoby, która mi pomoże oferuję czteropak piwa, chyba, że problem jest bardziej złożony to możemy się dogadać. Brak walidacji wydłuża czas realizacji zamówień. Trzeba kontaktować się z klientami i dopytywać na jaki paczkomat wysłać produkty.

/classes/shipping_method.php - tutaj siedzi kod walidacji, linia 861.
/templates/geowidget-review-order-after-shipping.php - tutaj siedzi js powiązany z paczkomatami.

Dziękuję serdecznie z góry.
Pozdrawiam,
Krzysiek.

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Plugin apaczka - naprawienie błędu

przez baltrek » 18 sty 2021, o 12:39

Hej Krzysiek, Napisz na bart.borowik@gmail.com Mogę zerknąć co tam nie działa. Może coś się uda zdziałać. A czy apaczka nie ma wtyczki do aktualnej wersji? albo jakiegoś innego rozwiązania (nowszego) nie ma?

no avatar
krzysiek90

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sty 2021, o 01:16

Re: Plugin apaczka - naprawienie błędu

przez krzysiek90 » 18 sty 2021, o 12:49

Niestety wtyczka nie jest już aktualizowana. Teraz promują integrację poprzez importowanie zamówień, ale to zaś utrudnia wybór metod wysyłki. Ogólnie wtyczka działa dobrze, jedynie ta walidacja...

Pozdrawiam.