p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Edmis19 » 8 kwi 2013, o 17:27

Masz może dostęp do jakichś statystyk strony? Jestem ciekaw jak wygląda ilość wejść na dobę :D

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 8 kwi 2013, o 18:17

Mam, ale jeszcze wygląda kiepsko. Nie znam się na tym więc mam problemy z wypozycjonowaniem i innymi sprawami co widać na forum :oops: , staram się pisać sporo, ale z moją pracą i zarobkami za które ledwo się utrzymuję nie wyrabiam za bardzo, a to jedyna rzecz która mnie cieszy i odpręża. Piszę to, aby ilość 30 osób dziennie nie wzbudzała salw śmiechu. Staram się :)

Może będzie lepiej jak znajdę więcej czasu, niestety przez majówkę za dużo nie podziałam, więc powiedzmy, że się staram, ale jeszcze nie wiem jak to zrobić, żeby było lepiej.

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Beenarile » 8 kwi 2013, o 22:49

Spokojnie, z czasem będzie coraz lepiej. Najważniejsze jest to, że masz na stronie unikalne i oryginalne treści :)

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 9 kwi 2013, o 00:34

Będzie na pewno jak zacznę się porządnie bawić w komentowanie itd. Jakbym miał ze dwa dni to sądzę, że bym zwiększył do 60-80 osób dziennie i przyrost byłby większy, ale po co mi to tak naprawdę ?
Ani nie zarobię na tym, ani nie połechtam ego bo robię to przede wszystkim dla tego, że to mnie relaksuje :D
Tylko mnie trafia, bo dalej nie wiem jak się pozbyć napisu category jak jestem już w kategorii.

Miniaturki umiem już robić , tylko nie mam pomysłu na zdjęcia/obrazki :D

A czy coś jeszcze by się przydało na tej stronie ?

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Artand » 9 kwi 2013, o 18:48

Nie żeby się czepiał czy coś, ale sprawdź tytuł posta z 22 dnia ;)

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez admin » 10 kwi 2013, o 19:05

Napis w kategoriach "category" można zmienić w pliku językowym templatki, trzeba tu skorzystać z edytora poedit którego można pobrać ze strony http://www.poedit.net/download.php. W folderze swojego szablonu powinieneś odszukać plik o rozszerzeniu .mo otworzyć go edytorem poedit wyszukać frazę category (może być ich kilka, w Twoim przypadku powinna być fraza category + zmienna (%)) i zmienić na kategoria lub jeśli nie odpowiada Ci w ogóle ten zapis usunąć, wpis category. Następnie edytowany plik należy zapisać w rozszerzeniu .po (edytor wykonuję taki zapis) i pozostaje podmienić plik tłumaczenia o rozszerzeniu .po . Inną opcją jest odnalezienie w edytorze szablonu w panelu wordpress pliku chyba category.php, wyszukanie w nim linijki która zaczyna się od <h1 class="page-title"> i w niej usunąć zmienną dotyczącą tej etykiety (category).

Jeśli chciałbyś spróbować edytować plik tłumaczenia to tu jest opis ze screenami jak to zrobić http://www.wpbloger.pl/72/edycja-plikow ... mu-poedit/ :)

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 10 kwi 2013, o 23:41

WOW Dziękuję, jak tylko będę miał chwilę to spróbuje :) Teraz muszę coś na blogu skrobnąć a już padam na twarz szczerze mówiąc. Praca, ćwiczenia i bieganie mnie troszkę obciążają. A czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi /sugestie ?

Poprzednia strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości