p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Fassescarde38 » 5 kwi 2013, o 21:58

admin napisał(a):Osobiście zrezygnowałbym z wyświetlania całego postu ponieważ zostanie wtedy zmniejszona unikalność tego wpisu, ale pomysł jest dobry i przydatny, jeśli miałaby to być tylko zajawka najnowszego wpisu z tytulem, bądź lista kilku najnowszych wpisów to jak najbardziej widzę potrzebę takiego zastosowania.


Zdecydowanie wyświetlaj tylko skrót posta. Gdy wpis ma długą treść strona robi się nieczytelna i niewygodna.

Strona dąży w bardzo dobrym kierunku :)

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 5 kwi 2013, o 22:55

Po przemyśleniu stwierdzam, że nasz admin ma rację.
A jak utworzyć taki skrót ?

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Beenarile » 6 kwi 2013, o 11:36

Skróty możesz tworzyć np. wtyczką tą [url]wordpress.org/extend/plugins/wp-limit-posts-automatically/[/url].

Wystarczy trochę poszukać...

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 6 kwi 2013, o 13:24

Niby tak po prostu jest poszukać, ale u mnie Rosyjski bardziej niż Angielski więc czy "wystarczy" czasem nie zmienia się w "wyzwanie" Dzięki Sprawdzę. (Angielski staram się teraz przypomnieć bo nie miałem styczności sporo lat)

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 6 kwi 2013, o 14:40

Nie wiem czy coś źle robię, czy ta wtyczka służy tylko do ograniczenia postu ?
Generalnie chciałbym aby na stronie głównej automatycznie pojawiał się skrót ostatniego postu. W dodatku chciałbym wybrać miejsce w którym takowy skrót będzie się pojawiał. czy to jest realne ?

Jak wejdę na przykład w kategorię FAQ to wyświetla mi się zaraz pod spodem "category faq" Gryzie mnie to po oczach, jak można to poprawić ?

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Lonsot » 6 kwi 2013, o 18:39

jurdek napisał(a):Jak wejdę na przykład w kategorię FAQ to wyświetla mi się zaraz pod spodem "category faq" Gryzie mnie to po oczach, jak można to poprawić ?


Powinno być w ustawieniach wtyczki możliwe do wyrzucenia. Jak się nazywa wtyczka, którą zainstalowałeś? Spróbuję u siebie zmienić.

jurdek napisał(a):Nie wiem czy coś źle robię, czy ta wtyczka służy tylko do ograniczenia postu ?
Generalnie chciałbym aby na stronie głównej automatycznie pojawiał się skrót ostatniego postu. W dodatku chciałbym wybrać miejsce w którym takowy skrót będzie się pojawiał. czy to jest realne ?


Według opisu ta wtyczka jest do skracania newsów. Piszę "według opisu" bo nie miałem z nią styczności :D

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Tepateady70 » 6 kwi 2013, o 23:53

jurdek napisał(a):Jak wejdę na przykład w kategorię FAQ to wyświetla mi się zaraz pod spodem "category faq" Gryzie mnie to po oczach, jak można to poprawić ?


Prawdopodobnie wtyczka ingeruje w wyświetlaną zawartość strony. Podaj nazwę wtyczki to spróbuję znaleźć gdzie to siedzi w kodzie :D

Bardzo podoba mi się kierunek rozwoju strony ;)

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Fassescarde38 » 7 kwi 2013, o 15:37

Strona bardzo fajnie się rozwija. Przyznam szczerze, że często zaglądam do działu "Podstawy diety" :)

PS: Podaj nazwę tej wtyczki to coś pomyślimy :D

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez jurdek » 7 kwi 2013, o 15:50

Staram się pisać jak najwięcej, ale mam mało czasu. Postaram się częściej pisać w tym dziale.

Mam do kategorii tylko My Category Order
Możliwe, że to to ?

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: p90xblog.pl do oceny i prosba o pomoc

przez Beenarile » 7 kwi 2013, o 19:42

Tak, pewnie to to, spróbuję u siebie coś popatrzeć :)

Poprzednia stronaNastępna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości