[Wtyczka] [ Problem] One Click Demo Import

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
raf30al

Reputacja: 0 pkt
Od: 3 lis 2018, o 17:47

[Wtyczka] [ Problem] One Click Demo Import

przez raf30al » 3 lis 2018, o 17:52

Witam, jakiś czas temu zakupiłem motyw emarket.
Kod: Zaznacz cały
https://themeforest.net/item/emarket-multipurpose-woocommerce-wordpress-theme/20492674

Wszystko fajnie śmiga motyw posiada import gotowego dema wszystko fajnie importuje. Ale testowałem duzo wtyczek i postanowiłem wszystko wyczyscić tzn. na nowo zainstalować wordpress, szablon fajnie wgrał sie na strone itp. ale podczas importu dema nic sie nie dzieje piszę importing demo data i tak przez juz 6 godzin. Żaden błąd nie wyskakuje.

Posiadam hosting na home.pl stwierdziłem, że to może wina serwera zakupiłem inny serwer na Atthost.pl i tu taka sama sytuacja niby importuje ale nie importuje.

Czy ktoś ma informacje czy wtyczka "One Click Demo Import"po ostatniej aktualizacji ma jakies problemy?

no avatar
atthost

Od: 5 lis 2018, o 07:37

Re: [Wtyczka] [ Problem] One Click Demo Import

przez atthost » 5 lis 2018, o 07:40

Witam!

Prosimy o kontakt z naszym BOK. Zerkniemy w logi i zobaczymy czy da radę namierzyć przyczynę problemu.

Pozdrawiam

no avatar
goses

Od: 16 maja 2019, o 08:23

Re: [Wtyczka] [ Problem] One Click Demo Import

przez goses » 16 maja 2019, o 08:26

Witam,
Mam dokładnie ten sam problem,
Przy automatycznym lub ręcznym wgrywaniu po naciśnięciu Import, kółeczko się kręci w nieskończoność, a zero błędów...
ktoś to rozwiązał?