Od formularza, poprzez posty, po wyszukiwanie

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
krzysztof_1969

Reputacja: 0 pkt
Od: 17 cze 2020, o 22:55

Od formularza, poprzez posty, po wyszukiwanie

przez krzysztof_1969 » 17 cze 2020, o 23:32

Nie potrafię znaleźć właściwego narzędzia (wtyczki / wtyczek) aby zrealizować następujące działanie.
1. Na stronie znajduje się formularz, z którego mogą skorzystać wszyscy zalogowani użytkownicy serwisu. Formularz ma wiele validowanych pól, np. data, czas, długość w km, ale też wysyłanie na serwer zdjęć w validowanej liczbie i ciężarze.
2. Przesłanie poprawnie wypełnionego formularza powoduje dodanie na stronie nowego wpisu blogowego lub wpisu na forum (bbPress) zawierającego właściwie wszystkie elementy z formularza. Ważne żebym mógł stworzyć szablon graficzny i swobodnie decydować o układzie wyświetlanych w poscie treści - w tym o wyświetlaniu i położeniu przesłanych zdjęć (prosty schemat blokowy - żadne fanaberie).
3. Każdy odwiedzający stronę mógłby wyszukiwać i sortować wyświetlanie tak powstałych wpisów według dowolnie przeze mnie wybranego rekordu zawartego w formularzu - czyli na przykład według długości podawanej w jednym z pól albo według wpisanej w inne pole daty (nie chodzi mi o datę publikacji czy przesłania formularza).
4. Proszę o rozwiązania DARMOWE i nie trialowe. Przetestowałem na przykład wtyczkę "User Frontend" która spełniła by większość moich założeń ale tam nawet validacja daty jest dostępna tylko w płatnej wersji PRO. Podobnie z "Caldera Forms". Nie szukam wielkich wtyczek z rozbudowanym backendem - wystarczy mi operowanie shortcodami przy tworzeniu szablonów zarówno samego formularza jak i szablonu postu tworzonego na podstawie wypełnionego forma.