Nowy smak 3

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Nowy smak 3

przez mariolinux » 24 paź 2013, o 06:27

Ok Ktoś może mnie tu zabić! Tą osobą jest Mati. ;) Ale zmieniłem wszytko. Od motywu do czcionki i w końcu spolonizowałem wszytko! Oprócz "read more". Mam wtyczkę codestyling, ale po dodaniu polskiego i tak nie mogę dodać "czytaj dalej". Dlatego jest "strony". Nie wiem co robić. Tak czy inaczej rzuć raz jeszcze okiem na blog. Jest minimalistyczny i przejrzysty. Tylko content ma się liczyć. Koniec grzebania! Oby ;)
http://smakpodniebienia.pl/tak-czy-nie- ... ji-rzadzi/

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy smak 3

przez DMati » 24 paź 2013, o 09:32

Czy przypadkiem poprzednia skórka nie była responsywna (dostosowuje się do wielkości ekranu)?

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: Nowy smak 3

przez mariolinux » 24 paź 2013, o 15:30

Możliwe Mati, że był. Nie sprawdzałem. A ten nie jest?

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy smak 3

przez DMati » 25 paź 2013, o 06:37

Obrazek

Skórka wizualnie ładna, ale szkoda, że nie responsywna, to obecnie standard.

PS Zmiany skórek masz już obcykane :D

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: Nowy smak 3

przez mariolinux » 25 paź 2013, o 16:56

No wiem niestety, choć jak patrzyłem na iPhonie to nawet ok. Ale myślę nad wtyczką dającą responsywność. O ile takie są ;)
Daj spokój z tymi skórami...;)
Co jedna to lepsza, ale zawsze jest tak, że zawsze coś jest nie w 100%.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: Nowy smak 3

przez mariolinux » 25 paź 2013, o 20:08

Znalazłem i zainstalowałem wtyczkę WPtouch Mobile Plugin. Z tego co piszą, powinna dać responsywność na mobilnych urządzeniach. Jak możesz zobacz i napisz czy tak jest Mati?

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy smak 3

przez DMati » 26 paź 2013, o 11:09

mariolinux napisał(a):Znalazłem i zainstalowałem wtyczkę WPtouch Mobile Plugin


Po co! Korzystasz z Jetpacka więc sobie włącz moduł Mobile Theme. Kiedyś testowałem i działa sprawnie.

WPtouch Mobile Plugin to świetna wtyczka ale dopiero w wersji pro, która jest płatna.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: Nowy smak 3

przez mariolinux » 27 paź 2013, o 20:42

To już nie ma znaczenia Mati. Stało się. Zostałem oświecony ;) Znalazłem i "zbudowałem" mój smak na pięknej czystej skórce. Ascetycznej i białej jak pupa niemowlaka. Żadnych pierdół, tylko słowa. No i jest responsywna :) W końcu! Jak zobaczysz jakiś przycisk na środku, to naciśnij wtedy zniknie. Dochodzą mnie glosy, ze się pojawia u ludzi. U mnie go nie ma. Co myślisz o tym minimalizmie?

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy smak 3

przez DMati » 27 paź 2013, o 23:26

Co myślisz o tym minimalizmie?


Bielutko ;)

Jak zobaczysz jakiś przycisk na środku, to naciśnij wtedy zniknie. Dochodzą mnie glosy, ze się pojawia u ludzi. U mnie go nie ma.


To nie przycisk tylko "loader" skryptu Fancybox. Skórka ładuje ten skrypt i wtyczka Easy FancyBox ładuje ten skrypt, także zdecyduj się, albo korzystasz z wtyczki albo z tego wbudowanego w skórkę.

no avatar
mariolinux
 
Posty: 23
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 sie 2013, o 04:03

Re: Nowy smak 3

przez mariolinux » 28 paź 2013, o 05:21

Skąd Ty to wiedziałeś? Jasnowidz? ;) Stary jesteś legendą do wtyczek. Dokładnie wywaliłem Fancybox i już nie ma tego. Zajrzyj i może też poczytaj nowe wpisy (dokładnie 3). Też warto. W tej materii też dostałem oświecenia. Dotychczas była zabawa. Teraz już wiem jak mam pisać. ;)

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron