NoFollow ale nieco inaczej

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
Kiszuriwalilibori

Reputacja: 0 pkt
Od: 3 sty 2020, o 17:17

NoFollow ale nieco inaczej

przez Kiszuriwalilibori » 3 sty 2020, o 17:37

Cześć,

Na wstępie zaznaczę, że to mój prawie pierwszy kontakt z WP - w zasadzie nie znam tego narzędzia. Niemniej muszę coś z nim zrobić a mianowicie:

Mam projekt zawierający znaczącą liczbę wewnętrznych linków chodzi o to, żeby do wewnętrznych linków - i tylko do nich, zewnętrzne nas w ogóle nie interesują dopisać atrybutt rel = 'nofollow'. Tak, chodzi o podstrony, pozycje w menu, elementy określane przez WP jako wpisy. Wszystko razem. Niestety nie udało mi się przekonać wywoływacza tematu do zastosowania checkboxa NOFOLLOW this page/post ze względu na inny sposób działania - on chce zobaczyć rel = 'nofollow' w kodzie i tyle.
Od tego co napisałem ma byc tylko jedne wyjątek dla jednej podstrony.

Przejrzałem kilka wtyczek, żadna nie odpowiadła dokładnie oczekiwaniom ( ale te oczekiwania właśnie takie są). Wtyczki zazwyczaj działają na wpisach a nie na stronach, a jeżeli na stronach to na zewnętrznych. Czy ktoś zna wtyczkę odpowiadającą oczekiwaniom?

no avatar
Kiszuriwalilibori

Re: NoFollow ale nieco inaczej

przez Kiszuriwalilibori » 3 sty 2020, o 18:05

OK, temat PRAWIE ogarnięty - użyłem WP External Links od Web Factory. Jest tylko jedno ale - nie bardzo radzę sobie ze zdefiniowaniem wyjątku. Założmy, że mam stronę https://kancelaria-majstra/cennek-majstra/
Jak ustawić definicję wyjątku? Mimo kilku prób ciagle mam rel = nofollow takze w tym linku, gdzie nic nie powinno być

no avatar
Kiszuriwalilibori

Re: NoFollow ale nieco inaczej

przez Kiszuriwalilibori » 3 sty 2020, o 18:27

Do zamknięcia - konfiguracja nie była najoczywistsza ale działa/

Powrót do Szukam wtyczki