Nieudane przepięcie domeny

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
wieczor555

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 mar 2020, o 16:46

Nieudane przepięcie domeny

przez wieczor555 » 7 mar 2020, o 16:57

Witam,
Postawiłem nową wersję strony na bazie wordpress z wykorzystaniem subdomeny. Następnie chciałem zastąpić starą stronę poprzez przepięcie domen jak w pewnym poradniku ze skopiowaniem plików index.php i .htaccess oraz przeniesieniem pliku wp-config.php. Niestety coś poszło nie tak, gdyż ładowanie z nowej domeny okazało się niemożliwe. Dodatkowo zmieniając ustawienia w panelu Wordpress odciąłem się od możliwości wejścia w panel i nie mam teraz dostępu. W czasie próby logowania pokazuje mi się okno z instalatorem od nowa wordpress na subdomenie.

Będę bardzo wdzięczny za wskazówki, jak uzyskać z powrotem dostęp do panelu i efektywnie przepiąć domeny na wordpress...

no avatar
wieczor555

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 mar 2020, o 16:46

Re: Nieudane przepięcie domeny

przez wieczor555 » 10 mar 2020, o 18:55

Witajcie,

Finalnie udało się ustalić, że problemem był braku pliku wp-config, w którym dodatkowo trzeba było ustawić poprawne hasło do bazy danych (wywalało mi następnie brak dostępu do bazy danych). Obecnie muszę walczyć z błędem 404 - na stronie głównej prawidłowo chodzi plugin o stronie w przygotowaniu, a na panelu administracyjnym wywala 404. Czy ktoś wie, co może być przyczyną?

no avatar
Smyk

Reputacja: 1 pkt
Od: 31 sty 2013, o 16:12

Re: Nieudane przepięcie domeny

przez Smyk » 10 mar 2020, o 21:09

jeśli brakowało Ci pliku wp-config.php to być może inne też się nie przekopiowały, poza tym włącz tryb debug true aby sprawdzić konkretny błąd lub sprawdź w logach strony