nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Dexter
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2019, o 19:29

nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

przez Dexter » 13 lis 2019, o 19:35

Witam,
jestem nowy i zajmuję się głownie webdesign'em. Proszę by ktoś mógł się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na ten problem. Mianowicie po wejściu w produkt w sklepie, chce powiększyć lupą pogląd zdjęcia. Robię to i wyświetla mi się dane zdj na czarnym tle. Gdy chce kliknąć 'x' by zamknąć - nic się nie dzieję. Nie działa.

Znalazłem funkcje przypisaną znaczkowi 'x' poniżej niego na pustym polu. Nie wiem o co chodzi. Próbowałem wyłączyć wtyczki, zmieniać wielkość fotografii, ale to nic nie dało.

Proszę o pomoc.

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

przez Kolosowsky » 13 lis 2019, o 22:29

Cześć, zacznijmy od tego z jakiej wtyczki do obsługi sklepu korzystasz oraz jakiego motywu oraz w jakiej wersji.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
Dexter
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2019, o 19:29

Re: nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

przez Dexter » 14 lis 2019, o 13:55

Używam do sklepu WooCommerce i WooCommerce Admin.
Motyw: OceanWP w wersji 1.7.3
Wersja WordPressa 5.3

Dzisiaj planuje jeszcze siąść i poszukać innej wtyczki - może jakaś zadziała lepiej, ale jeszcze nie wiem czy inne są. Po pytaniu wnioskuje, że tak.

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

przez Kolosowsky » 14 lis 2019, o 21:58

Moim zdaniem nie ma lepszej wtyczki do prowadzenia sklepu w oparciu o WordPress - WooCommerce wymiata ze względu na możliwości, popularność, masę rozszerzeń i zgodnych motywów. Reszta mogłaby nie istnieć. Problem na Twojej stronie stwarza motyw i to w nim należy szukać rozwiązania problemu.

Podaj adres Twojej strony, będzie dużo łatwiej zdiagnozować problem.
Dexter lubi ten wpis.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
Dexter
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2019, o 19:29

Re: nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

przez Dexter » 15 lis 2019, o 19:08

Nie znalazłem samego źródła problemu, ale przesunąłem grafikę krzyżyka za pomocą wpisu do "Custom CSS"

Dziękuję jednak za odpisanie. Można się jakoś odwdzięczyć na tym forum?

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nie mogę zamknąć poglądu zdjęcia

przez Kolosowsky » 15 lis 2019, o 21:51

Super, najważniejsze, że problem został rozwiązany w sposób poprawny i właściwy :) Dodam jeszcze, że wszelkie zmiany w szablonie, najwygodniej jest wprowadzać tworząc child theme. Pozwala on na dowolną modyfikację szablonu bez utraty włożonej pracy w przypadku aktualizacji szablonu, z którego dziedziczy.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron