Modyfikacja zawartości posta przy użyciu bazy danych

Dział poświęcony programowaniu oraz bazom danych, m. in. PHP i MySQL, Apache.
no avatar
lukpio3

Reputacja: 0 pkt
Od: 27 mar 2020, o 21:33

Modyfikacja zawartości posta przy użyciu bazy danych

przez lukpio3 » 5 lip 2020, o 19:17

Cześć,
Słuchajcie, czy może mi ktoś podpowiedzieć, z której tabeli wordpress pobiera sobie treść postów na stronę? Dałbym sobie głowę uciąć że to leci z tabeli wp_posts. Wyszukałem sobie post jaki chcę edytować, było ich tam kilka ale wszystkie prócz jednego miały status revision więc edytowałem ten który ma status publish. Zapisałem. Na stronie zero reakcji. Ok, myślałem że może zaciąga sobie coś z pozostałych rekordów więc dokonałem zmiany wszędzie. Było ich tylko 6 więc poszło szybko. Zmian na stronie dalej nie widać. Nie wiem, już nie mam pomysłu co robię nie tak. Uprzedzę pytania, nie mogę tego wyedytować z panelu ponieważ edycji muszę dokonać w kodzie a post jest zrobiony w elementorze. Muszę po prostu wstrzyknąć tam kawałek kody z mojej wtyczki jednocześnie modyfikując treść posta. Póki co swojego kodu jeszcze nie wstawiałem bo chciałem zobaczyć czy w ogóle załapię zmianę treści ale niestety nie łapie :(.