Modyfikacja motywu Fashionistas

Dział dot. modyfikacji motywów Wordpress oraz rozwiązań napotkanych problemów.
no avatar
slimson

Reputacja: 0 pkt
Od: 17 sty 2021, o 22:50

Modyfikacja motywu Fashionistas

przez slimson » 18 sty 2021, o 19:48

Dzień dobry,

Z góry zaznaczam, że jest to mój pierwszy post więc witam wszystkim i serdecznie pozdrawiam :)

Moje pytanie brzmi, czy jest w stanie ktoś pomóc mi zmienić kilka rzeczy w motywie Fashionistas na moim blogu. Chodzi mi spolszczenie takich rzeczy jak "leave comment", "previous i older articles". Chciałbym również, aby TAGi nie wyświetlały się pod wpisami na stronie głównej.
Mam również problem z tym, że obrazki do postów które wrzucam "przycinają się" z automatu na stronie głównej. Wygląda na to, że motyw jakoś z automatu skraca ich długość ponieważ po wejściu do wpisu obrazek ma już rzeczywiste prawidłowe rozmiary.

Spedzilem dlugi czas nad szukaniem rozwiazan w ustawieniach motywu ale chyba nie tedy droga a w html jestem cienki niestety... Być może ktoś będzie w stanie mnie naprowadzić. Na priv moge podesłać konkretne screeny i doprecyzować o co mi chodzi.

Z góry dziekuje i pozdrawiam!

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Modyfikacja motywu Fashionistas

przez baltrek » 18 sty 2021, o 21:49

To nie tylko o screeny chodzi tylko bardziej do dane do strony. podrzuć link bo np takie rzeczy jak schowanie TAG'ów to stylami można rozwiązać. Natomiast jeżeli chodzi np o przycinanie zjdjęć to jeżeli nie jest to kwestia konfiguracji to jest to zrobione gdzieś w kodzie. Podaj link to przynajmniej te taki ci zrobię, a co do reszty to najprawdopodobniej musisz podać dane do strony żeby można było zajrzeć do kodu

no avatar
slimson

Reputacja: 0 pkt
Od: 17 sty 2021, o 22:50

Re: Modyfikacja motywu Fashionistas

przez slimson » 19 sty 2021, o 22:42

Cześć!
Podesłałem ci linka do strony na priv.

Pozdro!