mobilnymanicure.pl - strona firmowa do oceny

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
havocboy

Reputacja: 0 pkt
Od: 8 sty 2018, o 20:24

mobilnymanicure.pl - strona firmowa do oceny

przez havocboy » 9 lut 2019, o 15:23

Witam,
Proszę ocenę strony firmy http://mobilnymanicure.pl, która zajmuje się profesjonalną stylizacją paznokci z dojazdem do klienta do domu we Wrocławiu. Proszę o konstruktywną krytykę, która pozwoli mi ulepszyć stronę.

Daniel_koziara
Świeżak

Reputacja: 1 pkt
Od: 22 lis 2018, o 16:35

Re: mobilnymanicure.pl - strona firmowa do oceny

przez Daniel_koziara » 16 lut 2019, o 21:52

wielki duży pusty ciemny pasek na samej górze?! po co on?! Poprawiłbym też mechanikę działania formularza do rezerwacji online bo działa średnio lub nawet gorzej ale tutaj strasznie dużo pisania(musisz sam też pomyśleć co jest źle ;) ), brak HTTPS :C czemu? jest darmowy let's encrypt korzystaj z tego. Zdjęcie strasznie słabej jakości(mówię o tym wielkim na stronie głównej) ja bym proponował żeby zdjęcie było w formacie webp wysokiej jakości a jeśli urządzenie/przeglądarka by nie czytała webp(coraz mniej takich) to ładował alternatywnie to jpg co jest.
Obrazek
Zajmuje się Wordpress oraz frontend (PSD to HTML, React itp...)
daniel@danielkoziara.pl

no avatar
havocboy

Reputacja: 0 pkt
Od: 8 sty 2018, o 20:24

Re: mobilnymanicure.pl - strona firmowa do oceny

przez havocboy » 5 kwi 2019, o 08:30

Cześć z góry dzięki za opinie.

1. Czarny pasek
Wszystko z dołu powoli przenoszę właśnie na ten czarny pasek, aby numer telefonu i inne dane kontaktowe były od razu na tacy. Niestety mam z tym problem, bo mi się wszystko rozjeżdża. Nie znam się za bardzo na stronach internetowych, dłubie sobie w wolnym czasie.

2. Formularz online
Wyrzucony na rzecz rejestracji przez Booksy

3. SSL
Wprowadzone :)

4. Co do zdjęcia to nie wiem, kupiłem taki szablon na templatemonster i takie zdjęcie już było. Nic z tym niestety nie zrobię.

Dzięki za pomoc i sugestię,
Pozdrawiam