MENU boczne na dole strony (w wersji mobilnej)

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
nieparzysta

Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2020, o 10:33

MENU boczne na dole strony (w wersji mobilnej)

przez nieparzysta » 24 cze 2020, o 11:00

Przeklikałam już chyba z kilkadziesiąt szablonów i się poddaję... Na komputerze mam na stronie menu boczne, w którym w kilku kategoriach są linki do podstron (witryna szkolna) i tak być musi, żeby w miarę łatwo można było znaleźć różne rzeczy.
W wersji mobilnej (szablony responsywne) to boczne menu wyświetla się na samym dole, za artykułami z głównej (których docelowo będzie np. 20), co jest dość uciążliwe...
Czy jest możliwość, żeby w wersji na telefon ustawić np. wysuwany panel z tym menu? tak, żeby na komputerze było z boku, a na telefonie np. po kliknięciu wysuwało się? bo we wszystkich szablonach o ile na kompie jest ok, to na telefonie ląduje na końcu, pod artykułami :-(
Jedynie w szablonie "twenty fifteen" przycisk menu (w wersji mobilnej) rozwija mi panel z całym bocznym menu, a nie tylko z tym, które jest w wersji komputerowej na poziomym pasku.
Pomoże ktoś :-(
może to trzeba gdzieś przestawić? wtyczkę dograć? z góry dziękuję za cierpliwość dla świeżaka