MegaMenu

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
Carlito10

Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2020, o 13:44

MegaMenu

przez Carlito10 » 8 gru 2020, o 14:12

Serwus!
Mam pewien problem z MegaMenu, otóż najzwyczajniej w świecie mi nie działa, próbowałem użyć automatycznego megamenu, które jest wbudowane, ale nie przynosiło ono efektu. Mam je zaznaczone, tak jak na screenie. Próbowałem zainstalować wtyczkę z Max Mega Menu, ale też nie zadziałało.., czy byłby ktoś w stanie mi pomóc/pokierować co z tym można zrobić?
Pozdrawiam
Załączniki
SCREEN_1.jpg
SCREEN_1.jpg (225.06 KiB) Przeglądane 277 razy

no avatar
Carlito10

Re: MegaMenu

przez Carlito10 » 8 gru 2020, o 17:55

Problem rozwiązany.

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

przez baltrek » 8 gru 2020, o 19:08

Hej. Super rozwiązaniem będzie jak napiszesz co było nie tak i podasz rozwiązanie. Może ktoś kiedyś będzie miał podobny problem i odszuka link do tego posta

no avatar
Carlito10

przez Carlito10 » 20 gru 2020, o 16:39

Prawdopodobnie, napisanie, że problem został rozwiązany, to za dużo powiedziane. Aczkolwiek, sens w tym, że tworzyłem swoje główne i górne menu w Elementor Header Footer & Blocks, to miałem problem z użyciem MegaMenu w ten sposób jak na powyższym zdjęciu. Wszystko się opierało na tym, który rodzaj Menu zostanie dodany. Czy Nawigacyjne Menu, czy Custom Menu itp., ale i tak nie mogłem uzyskać takiego Menu jakiego oczekiwałem bez odpowiedniej wtyczki. Ostatecznie odłożyłem ten problem na nieco później i prawdopodobnie zostanie u mnie użyta wtyczka Max Mega Menu. Po oglądnięciu kilku tutoriali, ta najbardziej przypadła mi do gustu

Powrót do Baza wiedzy Wordpress