Link aktywacyjny (problem z onet, o2, wp)

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
pukiell

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 wrz 2017, o 12:31

Link aktywacyjny (problem z onet, o2, wp)

przez pukiell » 26 wrz 2017, o 12:37

Witam,

Mam problem z rejestracją nowych użytkowników. Po wypełnieniu formularza przychodzi link na maila (problem dotyczy onetu i wp, nie ma z tym problemu na google) w którym (tak myślę) są zbędne znaki < > na początku i na końcu linku. Co powoduje przekierowanie na resetowanie hasła zamiast na generowanie. Proces się zapętla. Temat był już przerabiany na różnych forach ale te rozwiązania mi nie pomagają.

Wszędzie tam mowa jest o wywalaniu znaków < > z plików wp-login.php i pluggable.php . Ale po usunięciu tych znaków problem występuje dalej. Czy gdzieś jeszcze mogę szukać linijki kodu, która za to odpowiada?

Tak to wygląda:
wp-login - po usunięciu < >
Kod: Zaznacz cały
$message .= network_site_url("wp-login.php?action=rp&key=$key&login=" . rawurlencode($user_login), 'login');

pluggable.php - po usunięciu < >
Kod: Zaznacz cały
$message .= network_site_url("wp-login.php?action=rp&key=$key&login=" . rawurlencode($user->user_login), 'login') . "r\n\r\n";