Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
reti
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez reti » 20 lis 2019, o 19:23

W nawiązaniu do innego mojego wątku: post13079.html#p13079.

Wydawałoby się to proste, ale sobie nie radzę. Potrzebuję prostego/lekkiego text slidera. W stopce strony są cztery widgety i jeden z nich to ma być właśnie text slider. Przetestowałem https://de.wordpress.org/plugins/text-s ... stimonial/. Działa dobrze, ale nie wiem:
- (przede wszystkim!) jak zmienić czas trwania slajdu?
- jak wskazać, które konkretnie slajdy mają być pokazywane? (chciałbym, żeby jeden slider wyświetlał grupę slajdów A, a drugi slajder grupę B)
- jak ukryć nagłówek?
Poza tym nigdzie nie ma do tego pluginu porządnej instrukcji. Przydałaby się też opcja nawigacji. Spróbowałem użyć kilku różnych pluginów typu "testimonials", ale za każdym razem pojawia się problem z CSS. Każdy z pluginów narzuca swój własny CSS dla tekstu, a mi zależy na tym, żeby zastosowany był domyślny CSS (taki jak wszędzie na mojej stronie).

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez Kolosowsky » 21 lis 2019, o 12:05

Cześć! Czas trwania pokazu z tego co mi się wydaje, możesz zmodyfikować tylko edytując pliki wtyczki. Ta darmowa i dosyć prosta wtyczka, nie posiada zbyt rozbudowanych możliwości przeklikania ustawień. Rozumiem, że chcesz uruchomić dwa rotatory wyświetlające wybrane slajdy? W tej wtyczce, nie ma raczej możliwości uruchomienia tego.

Sprawdź te wtyczki: również są darmowe, więc nie oczekuj po nich możliwości płatnych wersji, ale z pewnością są dużo bardziej rozbudowane niż ta wtyczka: https://accesspressthemes.com/blog/free ... r-plugins/
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
reti
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez reti » 21 lis 2019, o 22:43

Chętnie bym pogrzebał w tych plikach wtyczki, ale pojawił się inny problem:

Obrazek

Nie mam pojęcia jak to naprawić. Zainstalowałem jeszcze raz wtyczkę i nie pomogło. Autor na forum nie jest aktywny: https://wordpress.org/support/plugin/te ... stimonial/ Nie wiem jak inaczej się z nim skontaktować.

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez Kolosowsky » 22 lis 2019, o 00:05

Wtyczka zaktualizowana? Wczoraj wyszła aktualizacja, być może ona coś namieszała.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
reti
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez reti » 22 lis 2019, o 17:55

Tak, ale to się chyba stało przed aktualizacją.

no avatar
reti
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez reti » 25 lis 2019, o 23:23

Teraz testuję Slide Anything:

Obrazek

Modyfikacje wprowadzane do Custom CSS nie działają, ale działają gdy podmienię plik CSS w folderze pluginu. Wiem, że to nie jest poprawnie, ale na razie nie umiem inaczej. Do tego plugin nie jest responsywny. Widok na tablecie:

Obrazek

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez Kolosowsky » 14 gru 2019, o 20:25

Uroki darmowych dodatków. Utwórz nowy CSS i załącz go w pliku wtyczki. Tam dokonaj wszystkich zmian. Poszukaj też informacji o RWD oraz przykładach jak dostosować element strony do różnych urządzeń.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
reti
 
Posty: 25
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Lekki/prosty text slider, dziedziczenie głównego CSS

przez reti » 15 gru 2019, o 18:51

Kupiłem już profesjonalny slider i problem się rozwiązał.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Szukam wtyczki

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości