Kokpit Wordpress zgubił CSS

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Winston

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lut 2018, o 12:28

Kokpit Wordpress zgubił CSS

przez Winston » 6 lut 2018, o 12:36

Cześć, taki przypadek:

Zmieniając w ustawienia/ogólne "Adres WordPressa (URL)" i "Adres witryny (URL)" zrobiłem to błędnie i straciłem dostęp na Kokpitu. Wyedytowałem sobie wp-config.php i odzyskałem dostęp... Ale nastąpiła dziwna rzecz - strona wp-login.php i w ogóle Kokpit na który ostatecznie udało mi się zalogować nie są formatowane przez CSS. Wszystko jest ciągiem tekstu :) Zdarzyło się to komuś? Macie jakiś pomysł na to?

Pozdrawiam
Winston

Fibbo
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: Kokpit Wordpress zgubił CSS

przez Fibbo » 14 lut 2018, o 14:07

Hej,

wejdź teraz do kokpitu -> Ustawienia -> Ogólne -> następnie zamień adresy w polach:
Adres WordPressa (URL)
Adres witryny (URL)
na te prawidłowe i zapisz. Następnie po odświeżeniu strony / wyczyszczeniu plików przeglądarki style powinny ładować się już prawidłowo.

Pozdrawiam
I <3 Wordpress.

no avatar
slawekp17

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 cze 2019, o 10:32

Re: Kokpit Wordpress zgubił CSS

przez slawekp17 » 26 cze 2019, o 10:39

Witam.
Mam bardzo podobny problem do kolegi, z tym, że zupełnie jestem zielony i pragnę pomóc osobie, która zmieniła adresy w kokpicie WordPress.
Dokładny opis problemu:
Przez przypadek zmieniłam dane adresów strony w kokpicie WordPress. Strona: fizjobrodnica.pl zmieniona na: fizjo-brodnica.pl (dodany wyłącznie myślnik). Od tego momentu nie mogę zalogować się na konto WordPress. Strona logowania przekierowywana jest pod zmieniony adres i próba logowania kończy się błędem. Dodam, że hosting został wykupiony w OVH. Szukałam różnych rozwiązań, niestety nie wiem jak i cokolwiek zrobić, aby wszystko przywrócić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam