kilka domen na 1 hostingu nazwa.pl

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
no avatar
aaaneta
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2018, o 18:59

kilka domen na 1 hostingu nazwa.pl

przez aaaneta » 3 kwi 2018, o 19:13

walczę od dłuzszego czasu z tym, odbijam piłeczki z pomocą techniczną nazwa.pl i nikt nie potrafi mi pomóc. temat wyglada tak:
mam wykupionych kilka domen w nazwa.pl i jeden hosting. Zainstalowalam sobie WP do domeny A, zrobilam piekną stronkę, po czym zainstalowalam WP do domeny B, w innym katalogu ale okazalo sie, ze wpisujac adres domeny B przelinkowuje mnie na domene A.
Odinstalowalam wszystko co mozliwe, robota ze stronką poszła sie ..., zainstalowalam Wordpressy dla obu domen w oddzielnych katalogach, zeby zadna instalacja nie byla w katalogu glownym. Potem z poziomu WP - dodalam / i adres katalogu instalacyjnego, a z poziomu nazwa.pl przekierowanie na http://www.domenaA.pl/katalogInstalacyjnyWP
i co? Po dodaniu /kataloginstalacyjnyWP w panelu WP - nie moge sie juz do niego zalogowac, mimo, ze loguje sie juz z nowego adresu tj. http://www.domenaA.pl/katalogInstalacyjnyWP/wp-admin - NIE DZIALA
strona http://www.domenaA.pl/katalogInstalacyjnyWP - NIE DZIALA
BŁAGAM, HELP! Bo mam ochote rzucic kompa przez balkon!!!:( Z gory przepraszam, jak cos zle nazywam ale jestem totalnie zielona :(

Avatar użytkownika
Fibbo
Bloger
 
Posty: 289
Reputacja: 28 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: kilka domen na 1 hostingu nazwa.pl

przez Fibbo » 3 kwi 2018, o 19:33

Cześć,

1. Co znaczy "NIE DZIALA"? Strona się nie wyświetla? Jest jakiś błąd? Przekierowuje Cię gdzieś?
2. W jaki sposób zainstalowałaś te wordpressy w osobnych katalogach skoro w ścieżce w kokpicie nie było podanego katalogu i dodawałaś go ręcznie?
I <3 Wordpress.

no avatar
aaaneta
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2018, o 18:59

Re: kilka domen na 1 hostingu nazwa.pl

przez aaaneta » 3 kwi 2018, o 21:01

Strona A wyswietla sie tylko jako www.stronaA.pl/katalogWP a po wpisaniu samego www.A.pl przelinkowuje do strony www.stronaB.pl.
W panelu nazwa.pl weszłam w 'aplikacje' -> "wordpress' - > zainstaluj do domeny - > wybralam z listy domene A -> wpisalam recznie nową nazwę katalogu ktory wczesniej nie istnial - > zainstalowano. Po czym dostalam od WP maila z danymi do logowania do panelu WP, w ktorych nie bylo mojego katalogu tylko jakby katalog glowny www.stronaA.pl/wp-admin.

Wiec kolejno: zalogowalam sie do panelu WP i zmienilam adres instalacji WP na katalog instalacyjny
wtedy weszlam na panel nazwa.pl i przelinkowalam strone www.stronaA.pl na www.stronaA.pl/katalog instalacyjny.

to samo zrobilam ze stroną B. i lipa z tego wyszla :(

Avatar użytkownika
Fibbo
Bloger
 
Posty: 289
Reputacja: 28 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: kilka domen na 1 hostingu nazwa.pl

przez Fibbo » 3 kwi 2018, o 21:15

Aaaahhh... czyli robiłaś to przez autoinstalator nazwy. :|
Jeżeli domeny wskazują poprawnie na foldery to proponuję zamiast autoinstalatora zainstalować wordpressy ręcznie. Wtedy nie powinno być żadnych problemów. :)
I <3 Wordpress.

no avatar
zerka
 
Posty: 33
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 kwi 2016, o 15:03

Re: kilka domen na 1 hostingu nazwa.pl

przez zerka » 11 kwi 2018, o 16:10

Szokujące, że hosting nie potrafi pomóc w takiej sprawie, skoro wszystko ma podane na tacy.
Pliki są na serwie, wszystko widać.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Hosting Stron

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości