Kalkulacje

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
zozolpl

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 kwi 2016, o 23:03

Kalkulacje

przez zozolpl » 11 kwi 2016, o 21:22

Witam, szukam wtyczki, która pomoże mi zrobić, coś na zasadzie arkusza kalkulacyjnego excel.
Użytkownik w kilku lub jednym kroku wpisuje odpowiednie informacje i na koniec jest obliczana cena.
Problem w tym, że później potrzebuje wszystkie wprowadzone dane "wyciągnać" zeby wygenerować z nich plik do druku/wysyłki mailem
Najlepszą opcję jaką znalazłem to Calculated Fields Form, tylko tu by była potrzebna opcja ultimate za 150$, a to troszke przeraża :)

Czy ktoś zna wtyczkę lub kilka wtyczek za pomocą których coś takiego zrobie? Czy lepiej siąść do napisania swojej funkcji lub dorwania się do kodu wyżej wymienionej wtyczki?

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

Re: Kalkulacje

przez DMati » 12 kwi 2016, o 13:28

Zerknij na wtyczkę Gravity forms. Na wordpress.org jest do niej darmowa wtyczka, a nawet dwie, co eksportują dane do postaci arkusza excel / PDF. Jedna z nich nawet od razu wysyła mailem.

Samo podliczenie pewnie w Gravity forms bez dodatku da się osiągnąć.

no avatar
zozolpl

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 kwi 2016, o 23:03

Re: Kalkulacje

przez zozolpl » 16 kwi 2016, o 12:43

Kupiłem podstawową wersje gravity za 40$
Kalkulacje da radę raczej zrobić, musze tylko do tego przysiąść, wysyłka mailem wygenerowanego pdf - mam addon już
Problem jest z WPML, pierw w ogóle nie dało się wejść do panelu WPML, blokował limit ramu na serwerze, teraz da się tłumaczyć stringi z gravity, ale nie wyłapuje tekstu, który jest wprowadzony jako tekst dla nazw okienek itd.. Ktoś przerabiał coś podobnego i może pomóc?

Powrót do Szukam wtyczki