[PORADNIK] Jaki hosting wybrać na 2021 rok?

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 106
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

[PORADNIK] Jaki hosting wybrać na 2021 rok?

przez kamillaskowski » 12 gru 2020, o 19:23

Hej,

Nie martw się, nie tylko Ciebie nurtuje te pytanie. W dzisiejszych czasach ofert na hosting strony internetowej jest tak wiele, że bez problemu można się w nich pogubić. Prawie każda firma hostingowa oferuje nam liczne rabaty i darmowe dodatki. Jednak w tym gąszczu ofert powstaje pytanie jaki hosting wybrać pod WordPressa i mam nadzieję, że poniżej znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Aby Twoja strona internetowa działała szybko na każdym urządzeniu ważny jest niezawodny serwer z wydajną konfiguracją, który zagwarantuje szybkie ładowanie Twojego WordPressa oraz krótki czas odpowiedzi serwera (TTFB). Dodatkowym atutem będą szybkie dyski SSD/NVME oraz protokół HTTP/2, który odpowiada za szybką komunikację strony z przeglądarką, a także PHP w wersji 7.3 lub wyższej.

Na blogu przedstawiłem Wam trzy propozycje hostingu pod WordPressa na które warto zwrócić uwagę. Najtańszy hosting można już dopaść za 37,50zł za pierwszy rok. Wybór już należy do Was, ale niezależnie którą opcję wybierzesz myślę, że będzie to dobry wybór.

Całość porównania na moim blogu: https://laskowskikamil.pl/blog/jaki-hosting-pod-wordpress-ranking-2021/


*aktualizacja 28.12.2020
Ostatnio edytowano 28 gru 2020, o 20:24 przez kamillaskowski, łącznie edytowano 1 raz

no avatar
baltrek
Świeżak
 
Posty: 132
Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: [PORADNIK] Jaki hosting wybrać na 2021 rok?

przez baltrek » 12 gru 2020, o 20:17

Hej Kamilu, wszystko spoko tylko brakuje najważniejszej rzeczy czyli testów wydajności. Cena nie jest najważniejszym wyznacznikiem. Osobiście używam LH i za nic w świecie nie zmienią do czasu aż nie zobaczę testów. Nie wiem tylko czemu do porównania jest wybrany taki duży hosting. Na jednym serwerze (o jeden mniejszy niż apple) mam około 5 stron firmowych i sklep i wszytsko śmiga jak powinno. Hosting apple pomieści co najmniej 2razy tyle. Wiec jest on bardziej dla firm/devów a nie dla jednej strony.

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 106
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: [PORADNIK] Jaki hosting wybrać na 2021 rok?

przez kamillaskowski » 12 gru 2020, o 21:44

Z racji tego, że ciężko było dostosować tańsze pakiety, gdyż często zdarza się tak, że w jednej firmie najtańszy ma 5gb, a w drugiej 15gb pojemności zdecydowałem się porównywać największe pakiety, gdyż wtedy te porównania są najbardziej dokładne, bo wtedy parametry są zbliżone.

Oczywiście każdy wybiera pod siebie, dlatego też jest ten poradnik. Nie namawiam nikogo do zmiany hostingu :D
Ja lubię Dhosting za to, że jest tani + ma elastyczne skalowanie, więc jak nagle nam przybędzie ruchu to strona nie padnie.
Dodatkowo LiteSpeed Web Server który wyprzedza Apache, super wsparcie techniczne, darmowe migracje, no i serwer Redis, który ma gigantyczne znaczenie dla cache + wtyczka LiteSpeed Cache dedykowana do optymalizacji strony.

Też kiedyś korzystałem z lh.pl i złego słowa nie mogę powiedzieć ;- )

Avatar użytkownika
hostinguj
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 wrz 2019, o 08:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PORADNIK] Jaki hosting wybrać na 2021 rok?

przez hostinguj » 4 sty 2021, o 14:33

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym szybkim i wydajnym hostingiem SSD NVMe.
https://hostinguj.pl/hosting-ssd-nvme/
Możliwy bezpłatny i niezobowiązujący test wybranego planu przez 14 dni!

no avatar
mariusz947
 
Posty: 12
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 kwi 2021, o 04:34

Re: [PORADNIK] Jaki hosting wybrać na 2021 rok?

przez mariusz947 » 13 kwi 2021, o 04:35

Jeśli chodzi o samą cenę to hostinghouse jest chyba najtańszy, a biorąc pod uwagę jeszcze szybkość i funkcjonalność to mogę polecić seohost, dhosting i mydevil.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Hosting Stron

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości